Penzion Pod Hrází Český Krumlov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Pod Hrází

Pod Hrází 576, Český Krumlov
penziony a ubytování Český Krumlov
Foto Penzion Pod Hrází

Rodinný penzion v klidné části Českého Krumlova, ale dotatečně blízko histor. centra.

Penzion Pod Hrází se nachází v klidné okrajové části města Český Krumlov na Horní Bráně u rybníka. Penzion je 10 min. pěší chůze od historického centra města. Nabízíme ubytování ve 2 dvoulůžkových pokojích, čtyřlůžkovém pokoji a apartmá - 2 dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, minibarem, konvicí, deštníkem, fénem, TV. WiFi připojení je zdarma. Podávání snídaní v jídelně. Večer lze posedět v pergole s krbem bebo na zahradě u venkovního bazénu. Za penzionem je interaktivní hřiště pro děti a restaurace. Parkování je možné před penzionem nebo na uzavřeném parkovišti.

Pokoje v penzionu

Pokoje jsou útulně zařízené a hosté zde mají vše potřebné. Každý pokoj má vlastní koupelnu a WC, TV, minibar, Konvici, deštník, fén, knihu s k zapůjčení jsou i mapy.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 13:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Pod Hrází stravování

Podáváme bohaté snídaně které si hosté mohou přiobědnat a cena je 50, -Kč/osoba

Popis okolí penzionu, Český Krumlov a Jižní Čechy

Český Krumlov,

procházka centrem tohoto jihočeského města je krásným zážitkem. Gotické s renesanční domy, velká renesanční radnice na svažujícím se náměstí na které navazují úzké uličky důstojné kláštery a kostely se do součastnosti zachovali bez rušivých přestaveb a ve svém úhrnu tak představují skvost světového významu. Středu města vévodí svou polohou a velikostí chrám sv. Víta cenné stavba české gotiky. Krumlovský zámek je druhý největší v čechách po Pražském hradě a dodnes vypovídá velmi názorně o své bohaté histirii. Český krumlov opravdu žije bohatým kulturním životem od historie až po součastnost.

Řekne se Český Krumlov, Jižní Čechy, ale kde Penzion Pod Hrází hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Pod Hrází Pod Hrází 576 Český Krumlov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

K penzionu se dá pohodlně zajet autem. Autobusové nádraží je jen 10 min. pěšky, jen va vlak je to dále, ale i sem se můžete dopravit autobusem který má zastývku 300m od penzionu.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Pod Hrází Český Krumlov Vám nabízí při pobytu následující služby: možnost vyprání prádla, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 50 Kč, bezbariérový přístup, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, zajištění kulturních a sportovních akcí, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete navštívit krytý bazén 2000 m od penzionu, v létě koupání venku -, zahrát si tenis, tenisový kurt je 1500 m od penzionu, zacvičit ve fitness 2000 m od penzionu, zahrát bowling 500 m od penzionu, zahrát si squash nebo ricochet 1500 m od penzionu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek), tělocvična či sportovní hala, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, tenisovou halu máme 1500 m od penzionu, zacvičit si aerobik, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete 5000 m od penzionu, automat na šipky.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Pod Hrází poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, v létě vodní sporty, turistiku.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Pod Hrází nabízí: restaurace 20 m od penzionu, zahrádka 20 m od penzionu, cukrárna 100 m od penzionu, internetová kavárna 700 m od penzionu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: diskotéka 500 m od penzionu, dětské hřiště, kino 2000 m od penzionu, divadlo 500 m od penzionu, houbaření, rybolov, jízda na koni.


Ceník ubytování Penzion Pod Hrází

Penzion Pod Hrází zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Český Krumlov.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Pod Hrází

Penzion Pod Hrází recenze na ubytování v Českém Krumlově

Reference na ubytování Penzion Pod Hrází

Nabízí Penzion Pod Hrází kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Pod Hrází na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Pod Hrází můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Pod Hrází z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Pod Hrází

Adresa a kontakt na Penzion Pod Hrází
Pod Hrází 576
38101 Český Krumlov


ev.č.11488 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Pod Hrází a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Pod Hrází nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Pod Hrází je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-cesky-krumlov/penzion-pod-hrazi">Penzion Pod Hrází je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Pod Hrází je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě