Penzion Marie Český Krumlov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Marie Český Krumlov

Kájovská 67, Český Krumlov
penziony a ubytování Český Krumlov
Foto Penzion Marie Český Krumlov
Penzion Marie Český Krumlov si rezervujte online

Rodinnýn penzion Marie se nachází přímo v historickém jádru města Český Krumlov. Jedná se o bývalý měšťanský dům, jehož vznik je doložen již v 15. století. Celý objekt prošel náročnou rekonstrukcí a při jeho restaurování byly zachovány původní historické prvky stavby.
Pobyt v atypických vnitřních prostorách Pensionu Marie navozuje hostům nezvykle příjemné emoce. Při zachování dnešního komfortu bydlení v prostorných pokojích dává návštěvníkům pocítit romantiku a dobrodružství starobylé středověké atmosféry domu i jeho okolí.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Penzion Marie Český Krumlov stravování

V roce 2004 byla v budově otevřena pizzerie, stylová kavárna – cukrárna s vlastní výrobou cukrárenských výrobků.

Řekne se Český Krumlov, Jižní Čechy, ale kde Penzion Marie Český Krumlov hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Marie Kájovská 67 Český Krumlov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Pension Marie se nachází v samém centru města Český Krumlov, zhruba 50 metrů od náměstí a 400 metrů od zámku. Přímo vedle pensionu je museum voskových figurýn a cca 50 metrů je galerie Egon Schile.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Marie Český Krumlov Český Krumlov Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, informační služba, možnost vyprání prádla, bezpečnostní schránka, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme, parkoviště, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, průvodce, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, úschovna jízdních kol, směnárna, kadeřnictví.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete navštívit krytý bazén, zacvičit ve fitness, zahrát bowling, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek), si dát beachvolejbal, kurt je, namazat tága, billiard je, zacvičit si aerobik, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete, automat na šipky.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Marie Český Krumlov poskytuje ubytování zaměřené zejména na provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Marie Český Krumlov nabízí: restaurace, bar, pizzerie, kavárna, zahrádka, cukrárna, pivnice, internetová kavárna.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, diskotéka, dětské hřiště, kino, divadlo, houbaření, rybolov, jízda na koni, solárium, masáže.


Fotogalerie ubytování Penzion Marie Český Krumlov

Penzion Marie Český Krumlov recenze na ubytování v Českém Krumlově

Reference na ubytování Penzion Marie Český Krumlov

Nabízí Penzion Marie Český Krumlov kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Marie Český Krumlov na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Marie Český Krumlov můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Marie Český Krumlov z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.11540 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Marie Český Krumlov a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Marie Český Krumlov nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Marie Český Krumlov je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-cesky-krumlov/penzion-marie-cesky-krumlov">Penzion Marie Český Krumlov je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Marie Český Krumlov je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Ubytování U Pekaře
  Ubytování U Pekaře Ubytování U Pekaře nabízí svým hostům ubytování přímo v historickém centru města Děčín v nově zrekonstruovaných apartmánech a pokojích.…
  penziony Děčín, ubytování od 1250 Kč
 • Penzion Jacob Brno
  Penzion Jacob Brno Hostel Jacob je situovaný v pátém patře historické budovy, která stojí na jednom z nejmalebnějších náměstíček v samotném srdci…
  penziony Brno-město, ubytování od 1190 Kč
 • Penzion Fryšava
  Penzion Fryšava Nově zrekonstruovaný Penzion Fryšava nabízí pobyt v klidném a zdravém prostředí Chráněné krajinné oblasti Žďárských vrchů v srdci…
  penziony Fryšava, ubytování od 1100 Kč v lokalitě Vysočina
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě