Penzion Kapr Český Krumlov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Kapr

Rybářská 28, Český Krumlov
penziony a ubytování Český Krumlov
Foto Penzion Kapr
Penzion Kapr si rezervujte online

Romantické, tiché ubytování u řeky pod zámeckou zahradou v Českém Krumlově. Komfortní ubytování v historickém centru města Český Krumlov za přijatelné ceny. Ubytování je možné ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích.

Proč si vybrat Penzion KAPR?

+ Každý pokoj má vlastní koupelnu a WC.
+ Snídaně v ceně ubytování
+ WI-Fi připojení na internet zdarma 24 hodin denně
+ Vlastní parkoviště
+ Náměstí je vzdáleno 2 minuty chůze (300m)

Vítáme Vás v našem klidném, rodinném penzionu. Z některých pokojů je výhled na nejkrásnější část vltavského meandru, z dalších pak na historické centrum s impozantní scenérií zámku, zámecké věže a kostela Sv. Víta v pozadí.

Ubytování se snídaní nabízíme ve *** standartně vybavených pokojích, s připojením wi-fi na internet zdarma. Celý penzion je přísně nekuřácký.

Pokoje v penzionu

Některé naše pokoje jsou vybaveny starožitným nábytkem. Pečlivá rekonstrukce původních konstrukcí vrcholí originálním zpracováním koupelen.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Kapr stravování

Náš pension nabízí snídaně formou teplého i studeného bufetu.
V blízkém okolí na Vás také čeká velké množství restaurací, kde si můžete dopřát oběd či večeři.
Nedaleko je také samoobsluha, kde si můžete nakoupit.

Popis okolí penzionu, Český Krumlov a Jižní Čechy

V blízkosti pensionu je půjčovna lodí, kol, fitness studio, plavecký bazén. V dosahu cca 1km je střelnice, jízda na koních, rybníky, lesy a nádherné houbařské okolí. V zimě je na Kleti (1084 m. n. m.) v provozu sjezdovka pro lyžaře. Lipenské jezero - 20min. jízdy autem nabízí zimní sporty- běžky, sjezdovky, a v letě vodní sporty. Po řece Vltavě směrem do Č. Krumlova je nádherný zámek Rožmberk. Perlou jižních Čech je krumlovský zámek, otáčivé hlediště v zámecké zahradě a zámecké barokní divadlo. České Budějovice jsou rovněž 20 min. jízdy autem od Č. Krumlova, v blízkosti zámek Hluboká.

Řekne se Český Krumlov, Jižní Čechy, ale kde Penzion Kapr hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: PENZION KAPR Rybářská 28 Český Krumlov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Informace ohledně trasy příjezdu automobilem k penzionu:

Penzion Kapr se nachází v Rybářské ulici na levém břehu řeky Vltavy. K penzionu je možno dojet pro parkování nebo jen pro vyložení a naložení Vašich zavazadel.

Pro snadnou orientaci při příjezdu NEPOUŽÍVEJTE GPS NAVIGACI a sledujte hned od vjezdu do Českého Krumlova dopravní značení navádějící na parkoviště P3. Objeďte historické centrum Českého Krumlova po silnici Objížďková, před mostem zahněte prudce doprava do ulice Tavírna a pokračujte doleva přes most do ulice Linecká. Cestou minete městský park (vpravo) a budovu Soudu (vlevo). Na konci budovy Základní školy v Linecké ulici (vpravo) je doprava most Dr. E. Beneše. Na tento most již nepojedete, ale odbočíte vlevo do úzké uličky Rybářská. Zde zařaďte maximálně 2. rychlostní stupeň a začněte se bát. Jen to Vám zajistí, že po cca 150 metrech dojedete až k penzionu Kapr s původním lakem Vašeho vozu. Ti, co před 600 lety stavěli naši ulici jako nejdelší v historickém centru Č. Krumlova, s Vaším teréňákem jaksi nepočítali. : -). Těšíme se na Váš pobyt u nás.

Autobusové nádraží: 1500 m Centrum: 300 m Vlakové nádraží: 3000 m

Doplňující informace

Naši hosté parkují na otevřeném parkovišti na soukromém pozemku v ulici nedaleko penzionu v ceně 220, - Kč/den.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Kapr Český Krumlov Vám nabízí při pobytu následující služby: informační služba, možnost vyprání prádla za poplatek 200 Kč, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 150 Kč, parkoviště za poplatek 200 Kč, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, taxi, úschovna jízdních kol, sekretářské služby, směnárna.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Kapr poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, business.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: diskotéka 500 m od penzionu, dětské hřiště 200 m od penzionu, divadlo 500 m od penzionu.


Fotogalerie ubytování Penzion Kapr

Penzion Kapr recenze na ubytování v Českém Krumlově

Reference na ubytování Penzion Kapr

Nabízí Penzion Kapr kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Kapr na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Kapr můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Kapr z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.11532 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Kapr a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Kapr nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Kapr je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-cesky-krumlov/penzion-kapr">Penzion Kapr je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Kapr je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě