Pension Závodský Český Krumlov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Závodský

Českobratrská 57, Český Krumlov
penziony a ubytování Český Krumlov
Foto Pension Závodský
Pension Závodský si rezervujte online

Pension rodinného typu s kapacitou 13 lůžek v klidné čtvrti Českého Krumlova - Nádražní předměstí - 7 min. od vlakového nádraží, cca 7 min. do historického centra.

Pension Závodský se nachází ve městě Český Krumlov. Bezpečné parkování před pensionem, lze využít i garáž.

Pension nabízí: Velké apartmá - 2 samostatné dvoulůžkové pokoje, obývací pokoj vybavený TV + SAT, kuchyňka + chladnička, šatna a sociální zařízení. Možnost využití přistýlky. Celková kapacita 5 osob.

Propojené pokoje - 2 samostatné dvoulůžkové pokoje s TV + SAT s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita 4 osoby.

Další dvoulůžkové pokoje jsou menší a mají standardní vybavení s TV + SAT, vlastní sociální zařízení. Možnost využití terasy v pensionu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Pension Závodský stravování

Snídaně.

Popis okolí penzionu, Český Krumlov

Vedle zámku je zde řada muzeí, galerií v historických budovách, které násobí dojmy z tohoto ojedinělého města. Najdete zde mnoho restaurací, kaváren, čajoven, které uspokojí i nejnáročnější návštěvníky.

Okolí Českého Krumlova je bohaté na historické památky - ať již jde o Zámek Hluboká, Hrad Rožmberk, Klášter Vyšší Brod, ale i možnosti rekreace na nedaleké Lipenské přehradě, dále i turistika, cykloturistika, koupání, houbaření a další aktivity.

Řekne se Český Krumlov, ale kde Pension Závodský hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Závodský Českobratrská 57 Český Krumlov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Stručný seznam služeb při ubytování

Pension Závodský Český Krumlov Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, možnost vyprání prádla, recepce 24 hodin, úschovna jízdních kol, sekretářské služby.

Zaměření ubytování v penzionu

Pension Závodský poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku.


Fotogalerie ubytování Pension Závodský

Pension Závodský recenze na ubytování v Českém Krumlově

Reference na ubytování Pension Závodský

Nabízí Pension Závodský kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Závodský na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Závodský můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Závodský z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14541 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Závodský a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Závodský nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Závodský je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-cesky-krumlov/pension-zavodsky">Pension Závodský je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Závodský je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 479 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.