Pension Sebastian Český Krumlov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Sebastian

5. května 258, Český Krumlov
penziony a ubytování Český Krumlov
Foto Pension Sebastian
Pension Sebastian si rezervujte online

Navštivte náš útulný pension nacházející se nedaleko historického centra města. Vlastní uzamykatelné parkoviště, příjemné ubytování ve 2 až 4 lůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením, minibarem, TV-sat, WiFi, pergola s krbem, lodě, kola, jednodenní výlety po krásách jižních Čech a mnohem více... . Vítejte!

Pension Sebastian nabízí příjemné ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s celkovou kapacitou 19 lůžek. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu + WC, TV + SAT, minibar a WiFi připojení.

Vlastní uzamykatelné parkoviště v oplocené zahradě před pensionem, kde si můžete uskladnit i kola, nebo lodě. Zahradní posezení v pergole s grilem k Vašemu využití. Bezdrátový internet po celém domě.

Prostředí je vhodné pro děti. Pokud vlastníte nějakého domácího mazlíčka, rádi ho uvítáme.

Máme vlastní půjčovnu kol a lodí - denní výlety s dopravou, pořádáme jednodenní výlety po krásách Jižních Čech. Vnitrostátní i mezinárodní přeprava osob a mnohem více... . Dárkové poukazy - nevšední dárek pro Vaše blízké.

Pokoje v penzionu

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, WiFi, minibar a TV + SAT.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 13:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Pension Sebastian stravování

Pouze snídaně

Řekne se Český Krumlov, Jižní Čechy, ale kde Pension Sebastian hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Sebastian 5. Května 258 Český Krumlov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Zastávka: 50 m Autobusové nádraží: 800 m Centrum: 600 m Vlakové nádraží: 3000 m

Stručný seznam služeb při ubytování

Pension Sebastian Český Krumlov Vám nabízí při pobytu následující služby: možnost vyprání prádla, domácí mazlíčky ubytujeme v penzionu, parkoviště u penzionu, internet v penzionu, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, zajištění kulturních a sportovních akcí, hotelový transport, úschovna jízdních kol, sekretářské služby, směnárna v penzionu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete nemusíte vozit kola, půjčovna kol je.

Zaměření ubytování v penzionu

Pension Sebastian poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: vyhlídkové lety.


Fotogalerie ubytování Pension Sebastian

Pension Sebastian recenze na ubytování v Českém Krumlově

Reference na ubytování Pension Sebastian

Nabízí Pension Sebastian kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Sebastian na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Sebastian můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Sebastian z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.11516 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Sebastian a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Sebastian nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Sebastian je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-cesky-krumlov/pension-sebastian">Pension Sebastian je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Sebastian je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Villa Liduška
  Villa Liduška V nově zrekonstruované secesní vile na skalním výběžku nad řekou Lužnicí v lázeňském městě Bechyně najdete komfortní ubytování…
  penziony Bechyně, ubytování od 595 Kč
 • Penzion Austis
  Penzion Austis se nachází v historickém centru města Znojma, které bylo v roce1950 prohlášeno městskou památkovou rezervací.…
  penziony Znojmo, ubytování od 800 Kč
 • Apartment House Zizkov
  Apartment House Zizkov Apartment House Zizkov má ideální polohu v klidné rezidenční čvrti Žižkova s nezapomenutelnou atmosférou. Václavské náměstí a nákupní…
  penziony Praha-Žižkov, ubytování od 49 €
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 217 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.