Apartmá Šejko Český Krumlov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Apartmá Šejko

Třída Míru 77, Český Krumlov
penziony a ubytování Český Krumlov
Foto Apartmá Šejko

Apartmá pensionu Šejko se nachází ve Vyšehradské části města nedaleko historického centra Českého Krumlova (asi 5minut pěší chůze.), k dispozici je ZDARMA samostatné vyhrazené parkovací stání přímo v areálu nebo garáž k pronájmu.

Co nabízí apartmá pension Šejko: příjemné romantické prostředí, ubytování v 1 - 3 lůžkových apartmánech, luxusně vybavené apartmány, ubytování 5 minut od centra, příjemné posezení na venkovní terase, možnost uschování cenností v trezoru, bezplatné připojení k internetu v celém areálu, bezplatné parkování v areálu pensionu a možnost využití garáže.

Pokoje v penzionu

K vaší spokojenosti jsou připraveny hezké, prostorné a moderně zařízené apartmány pro 1 až 3 osoby s možností přistýlky s vlastním sociálním zařízením (wc, sprcha), rádiem, tv, kuchyňským koutem a chladničkou.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Apartmá Šejko stravování

Možnosti stravování: snídaně možné přiobjednat v rámci ubytování jinak se v blízkosti nachází dvě restaurace. V centru je spousta útulných restaurací, barů, kaváren, cukráren, bister, bufetů a hospůdek.

Popis okolí penzionu, Český Krumlov a Jižní Čechy

Lipensko je jedním z nejznámějších letovisek střední Evropy a je zároveň synonymem rodinné dovolené.
Příjemné romantické prostředí Lipenské přehrady nabízí návštěvníkovi snad vše na co si může vzpomenout. Od rozlehlých lesů centrální Šumavy, přes majestátní horské hřebeny, křišťálově čistá ledovcová jezera, podhorské lučiny či jedinečná rašeliniště s množstvím chráněných rostlin a živočichů, až po divoký horní tok řeky Vltavy a poklidné Lipenské jezero.
Zdejší rozmanitá krajina je učiněným rájem jak pro příznivce klidné relaxace, tak pro vyznavače aktivně stráveného volného času. Je to skvělé místo pro načerpání energie. Každý tu může naleznout jedinečný prostor k volnému pohybu a odpočinku, v nabídce nechybí bohatá turistická, sportovní či kulturní vyžití.

Řekne se Český Krumlov, Jižní Čechy, ale kde Apartmá Šejko hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Apartmá Šejko Třída Míru 77 Český Krumlov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Pension je nejlépe dostupný vlastním automobilem, který mohou hosté parkovat přímo v areálu objektu.


Ceník ubytování Apartmá Šejko

Apartmá Šejko zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Český Krumlov.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Apartmá Šejko

Apartmá Šejko recenze na ubytování v Českém Krumlově

Reference na ubytování Apartmá Šejko

Nabízí Apartmá Šejko kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Apartmá Šejko na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Apartmá Šejko můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Apartmá Šejko z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Apartmá Šejko

Adresa a kontakt na Apartmá Šejko
Třída Míru 77
38101 Český Krumlov


ev.č.15208 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Apartmá Šejko a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Apartmá Šejko nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Apartmá Šejko je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-cesky-krumlov/apartma-sejko">Apartmá Šejko je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Apartmá Šejko je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě