Rekreační a kongresové centrum Nové Dvory České Budějovice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Rekreační a kongresové centrum Nové Dvory

Haklovy Dvory 2235, České Budějovice
penziony a ubytování České Budějovice
Foto Rekreační a kongresové centrum Nové Dvory
Rekreační a kongresové centrum Nové Dvory si rezervujte online

Rekreační a kongresové centrum Nové Dvory stojí uprostřed malebné jihočeské krajiny.

RKC Nové Dvory nabízí dvoulůžkové a čtyřlůžkové pokoje, z nichž dva jsou bezbariérové. Rodinný penzion v areálu RKC Nové Dvory je laděný do staročeského stylu, poskytuje 16 pokojů s celkovou kapacitou 38 lůžek. Rodinný penzion je součástí areálu 1. českobudějovického pivovaru Kněžínek. Návštěvníci jsou vítáni jak pro strávení delší rodinné dovolené, tak pro ubytování během vašich firemních akcí, večírků či služebních cest. Během svého pobytu nezapomeňte využít dalších služeb, které areál RKC Nové Dvory nabízí: - návštěva restaurace - exkurze minipivovaru Kněžínek - relaxace ve wellness s bazénem a saunou (infra sauna nebo finská sauna) - využitím venkovního sportovního kurtu - posilovna - bowling - komentovaná procházka přírodní rezervací Vrbenskými rybníky v bezprostřední blízkosti penzionu - pro firmy možnost využití kongresového centra.

Pokoje v penzionu

Všechny pokoje jsou luxusně vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, toaletou, LCD televizorem se satelitním příjmem, lednicí, bezpečnostním zámkovým kartovým systémem, WI-FI připojením ZDARMA.

Počet pokojů: 16
Skladba pokojů: dvoulůžkové pokoje: 13, čtyřlůžkové pokoje: 3
Celkový počet lůžek: 38
Další: bezbariérové pokoje: 2

Pobyt domácích mazlíčků je dovolen.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Rekreační a kongresové centrum Nové Dvory stravování

V komplexu RKC Nové Dvory naleznete hned dvě restaurace - Pivovarská restaurace a Selská restaurace, obě laděné do staročeského stylu. Dominantu celého objektu vytváří letní kuchyně, která je unikátní především svojí konstrukcí. Restaurace má svůj vlastní minipivovar, který je umístěn přímo do prostoru restaurace. V restauracích se čepuje pouze pivo z místního minipivovaru Kněžínek - světlá 11°, polotmavá 11°, medová 14° a speciály, které se vaří několikrát do roka - světlá 12°, tmavá 13° a pěšičná 16°. Na základě domluvy lze zajistit prohlídku minipivovaru.

Pivovarská restaurace

Do prostředí této restaurace je zasazen i samotný minipivovar, díky čemuž můžete pivo nejen ochutnat, ale především pozorovat vaření piva v přímém přenosu. Restaurace má dvě podlaží, v přízemí je místo pro 30 lidí, v 1. patře je místo pro 120 lidí a ve 2. patře naleznete bowling. K restauraci náleží pivovarská terasa s vlastním barem. Pivovarská restaurace má dvě kuchyně – jedna vnitřní a druhá venkovní- letní kuchyně, která tvoří dominantu celého areálu. V přízemí restaurace si v chladnějším období můžete vychutnat posezení u praskajícího krbu.

Selská restaurace

Restaurace se samostatným vchodem má taktéž svoji kuchyni, díky čemuž může být využívána nezávisle na pivovarské. Kapacita restaurace je 70 lidí. Díky své nezávislosti je ideálně koncipována pro pořádání akcí pro uzavřenou společnost. Velice oblíbená je pro pořádání svateb, firemních večírků či větších rodinných oslav. Selská restaurace také slouží pro penzion jako místo pro podávání snídaní.

Popis okolí penzionu, České Budějovice a Jižní Čechy

RKC Nové Dvory stojí uprostřed malebné jihočeské krajiny. Staročeské selské stavení se nachází na okraji přírodní rezervace Vrbenské rybníky, kde žije řada vzácných a ohrožených živočichů, rostlin a hub. Statek pochází z konce 19. Století. Díky ideální poloze tady můžete provozovat cykloturistiku, jízdu na koni nebo jen relaxovat v nedotčené přírodě. V blízkosti se nachází krásná města zajímavá především svojí historií - Český krumlov, Hluboká nad Vltavou.

Řekne se České Budějovice, Jižní Čechy, ale kde Rekreační a kongresové centrum Nové Dvory hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Rekreační a Kongresové Centrum Nové Dvory Haklovy Dvory 2235 České Budějovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

RKC Nové Dvory jsou 5 km od Českých Budějovic.


Fotogalerie ubytování Rekreační a kongresové centrum Nové Dvory

Rekreační a kongresové centrum Nové Dvory recenze na ubytování v Českých Budějovicích

Reference na ubytování Rekreační a kongresové centrum Nové Dvory

Nabízí Rekreační a kongresové centrum Nové Dvory kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Rekreační a kongresové centrum Nové Dvory na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Rekreační a kongresové centrum Nové Dvory můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Rekreační a kongresové centrum Nové Dvory z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15176 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Rekreační a kongresové centrum Nové Dvory a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Rekreační a kongresové centrum Nové Dvory nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Rekreační a kongresové centrum Nové Dvory je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-ceske-budejovice/rekreacni-a-kongresove-centrum-nove-dvory">Rekreační a kongresové centrum Nové Dvory je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Rekreační a kongresové centrum Nové Dvory je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 340 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.