Penzion Minor České Budějovice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Minor

Školní 8, České Budějovice
penziony a ubytování České Budějovice
Foto Penzion Minor
Penzion Minor si rezervujte online

Penzion Minor České Budějovice nabízí kvalitní a levné ubytování se snídaní v prostorných a kvalitně vybavených pokojích. Kromě ubytování Vám penzion nabídne restauraci a uzavíratelné monitorované parkoviště. Rodinný penzion Minor se nachází v klidné a tiché části města nedaleko centra Českých Budějovic.

Penzion Minor ubytování České Budějovice.

Rodinný tříhvězdičkový penzion Minor je oblíbené a levné ubytování v klidné a tiché části města, nedaleko centra Českých Budějovic, vhodné pro dovolenou, služební cesty a pro všechny, kteří hledají mezi penziony ve městě České Budějovice kvalitní a levné ubytování. Kromě kvalitního a příjemného ubytování v Českých Budějovicích Vám penzion poskytne restauraci a uzavíratelné monitorované parkoviště.

Penzion Minor má více než dvacetiletou tradici a patří mezi levné a vyhledávané penziony ve městě České Budějovice, které se od roku 1990 věnují ubytovacím službám.

Všechny pokoje penzionu jsou vybaveny vlastním WC, sprchou, plochou LCD televizí se satelitním příjmem a minibarem. V některých pokojích Vám ubytování zpříjemní kuchyňka s mikrovlnkou.

Penzion Minor Vám ubytování v letních měsících zpříjemní velkými přenosnými ventilátory, kterými jsou vybaveny všechny pokoje. Kvalitní připojení k Wi-Fi internetu je zdarma a je dostupné v celém objektu ubytování penzion Minor České Budějovice.

V restauraci penzion Minor České Budějovice jsou pro ubytované hosty připravovány chutné snídaně a večeře.

Pokoje v penzionu

Penzion Minor České Budějovice poskytuje pohodlné ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje penzionu jsou kvalitně vybaveny vlastním WC, koupelnou se sprchou, minibarem a plochou LCD televizí se satelitním příjmem.

Internetové Wi-Fi připojení je zdarma v celém objektu ubytování penzion Minor České Budějovice. V některých pokojích Vám penzion zpřijemní ubytování kuchyňkou s mikrovlnkou.

Náročnějším hostům nabídne penzion Minor České Budějovice k ubytování prostorné dvoupokojové apartmá pro 1 - 4 osoby: Obývací pokoj, ložnice, koupelna se sprchou, WC a lednice. Televize je k dispozici v obou pokojích apartmá. Ubytování v obývací části Vám zpříjemní větší plochá LCD televize a pohodlná sedací souprava.

Penzion Minor ubytování České Budějovice dbá na pořádek a vysokou úroveň čistoty pokojů. Je prováděn každodenní pečlivý úklid celého penzionu. Ubytovací pokoje v penzionu Minor České Budějovice jsou nekuřácké. Pro případné kuřáky je v prostoru zahrady penzionu zřízeno několik kuřáckých koutků.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 13:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Minor stravování

Ubytování v penzionu Minor České Budějovice Vám zpříjemní návštěva restaurace, kde jsou podávány snídaně a večeře.

Penzion Minor České Budějovice připravuje chutné snídaně, které si mohou hosté sami vybrat z pestré nabídky pěti snídaňových menu, a to předem při objednávce ubytování, nebo až při příjezdu na recepci penzionu. Snídaně jsou podávány denně od 7 do 10 hodin.

Večeře penzion Minor České Budějovice podává od 17 hodin a ubytovaní hosté si je sami vybírají z bohaté nabídky jídelního lístku.

Popis okolí penzionu, České Budějovice a Jižní Čechy

Poblíž ubytování penzion Minor najdete supermarkety UNI HOBBY, MÖBELIX, SCONTO, TERNO, INTERSPAR, včetně restaurace McDonald’s a nákupní cetrum IGY České Budějovice, které můžete během ubytování navštívit.

Ubytování penzion Minor Vám zajistí exkurzi ve světoznámém pivovaru BUDVAR České Budějovice, spojenou s ochutnávkou piva. Muzeum piva se nachází 700 m od penzionu.

Penzion Minor je partnerem nově vzniklého prázdninového regionu podél řeky Vltavy zvaného Vltava Resort! Během ubytování v penzionu máte možnost se svézt na lodi po nově splavněném úseku Vltavy, projet na kole podél jejího toku nebo se projít po památkách Českých Budějovic nebo Hluboké nad Vltavou, kde můžete navštívit jeden z nejkrásnějších zámků v České republice.

Řekne se České Budějovice, Jižní Čechy, ale kde Penzion Minor hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Minor ubytování České Budějovice Školní 293/8 České Budějovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Penzion Minor ubytování České Budějovice se nachází v tiché části města, nedaleko centra, ve Školní ulici č. 8, poblíž Budějovického pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch.

K penzionu je snadná a bezproblémová dopravní dostupnost městem České Budějovice s možností parkování před penzionem nebo v objektu ubytování na uzavíratelném a kamerovým systémem monitorovaném parkovišti.

Loc: 49° 0' 2. 742'' N, 14° 28' 31. 682'' E

Doplňující informace

Ubytování penzion Minor České Budějovice vřele doporučujeme pro motorkáře a cyklisty, kteří jsou v penzionu vždy vítáni a kromě levného ubytování jim rádi nabídneme potřebné služby i zázemí jako cyklopenzion.

Ubytování se psem je v penzionu Minor České Budějovice možné, ale zájemce prosíme o předchozí dohodu s recepcí penzionu. Venčení domácích mazlíčků mimo objekt penzionu je samozřejmostí.

Vybavení a služby poskytuje Penzion Minor

  • Stravování: jen snídaně , polopenze
  • Na pokojích máte: WiFi, koupelna, minibar, TV/SAT, televize, WC
  • Ke komfortu patří: nekuřácké pokoje, restaurace, ubytování s domácími mazlíčky
  • Check in: 13:00
  • Check out: 10:00
  • Relaxační centrum - wellness centrum: v penzionu zatím není, ale co není může být

Fotogalerie ubytování Penzion Minor

Penzion Minor recenze na ubytování v Českých Budějovicích

Reference na ubytování Penzion Minor

Nabízí Penzion Minor kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Minor na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Minor můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Minor z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.



ev.č.14519 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Minor a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Minor nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Minor je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-ceske-budejovice/penzion-minor">Penzion Minor je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Minor je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 441 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.