Penzion Minor České Budějovice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Minor

Školní 8, České Budějovice
penziony a ubytování České Budějovice
Foto Penzion Minor
Penzion Minor si rezervujte online

Penzion Minor České Budějovice nabízí kvalitní levné ubytování se snídaní a možností uzavřeného parkování, nedaleko centra města i výstaviště, vhodné pro pracovní služební cesty i dovolenou. Ubytování v prostorných a komfortně vybavených pokojích patří mezi oblíbené penziony v Českých Budějovicích. Levné ubytování je vhodné pro mladé i seniory, dovolenou, rodiny s dětmi, služební cesty a pracovní skupiny do Českých Budějovic.

Penzion Minor České Budějovice je vyhledávané levné ubytování, vhodné pro pracovní cesty a dovolenou. Ubytování České Budějovice se nachází v klidném prostředí, nedaleko centra města, za pivovarem Budvar a firmou Robert Bosch, mezi hotely a penziony je velice oblíbeno. Levné ubytování České Budějovice Vám nabídne také výborné snídaně v restauraci a uzavíratelné parkoviště pro osobní automobily i dodávky, které je nepřetržitě monitorováno kamerovým systémem se záznamem. Penzion v Českých Budějovicích lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do širokého okolí v oblasti Jižní Čechy, k návštěvě hradů, zámků a jiných historických a kulturních památek. Ubytování je také vhodné pro romantický a příjemný víkendový pobyt v Českých Budějovicích.

Pokoje v penzionu

Penzion Minor České Budějovice nabízí různé druhy pokojů: Jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a dvoupokojové komfortní apartmá pro 1 - 4 osoby. Ubytování České Budějovice je oblíbené a často navštěvované, je situováno v prostorných a pohodlných pokojích, komfortně vybavených minibarem, vlastními koupelnami se sprchou a WC, plochou LCD televizí s rádiem a satelitním příjmem, rychlé připojení k Wi-Fi internetu je zdarma a je dostupné v celém objektu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 13:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Minor stravování

Penzion Minor České Budějovice připravuje denně od 7.00 do 10.00 hodin chutné snídaně, které si mohou hosté sami vybrat z pestré nabídky 6-ti druhů snídaňového menu. Ubytování v Českých Budějovicích podává snídaně ve vlastní restauraci a lze si je objednat předem při objednávce pobytu, nebo až při příjezdu na recepci penzionu.

Popis okolí penzionu, České Budějovice a Jižní Čechy

Penzion Minor lze využít jako výchozí bod pro procházky či výlety do okolí města České Budějovice nebo celých Jižních Čech, neboť se zde nachází mnoho cyklistických i turistických tras a velké množství kulturních a historických památek. Ubytování Minor České Budějovice hostům ve volném čase doporučuje prohlídku historického centra města, nebo návštěvu v Muzeu piva, které se nachází v pivovaru Budvar České Budějovice a je vzdáleno pouhých 700 m od ubytovacího zařízení. Levné ubytování Minor České Budějovice je vzdáleno pouhých 6 km od zámku Hluboká nad Vltavou. Výlet kde můžete, kromě Státního zámku navštívit také Lovecký zámek se ZOO je možné absolvovat také výletní lodí po řece Vltavě.

Řekne se České Budějovice, Jižní Čechy, ale kde Penzion Minor hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Minor ubytování České Budějovice Školní 293/8 České Budějovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Penzion Minor České Budějovice se nachází v tiché části města, nedaleko centra i výstaviště, ve Školní ulici č. 8, poblíž pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch.

K ubytování je snadná a bezproblémová dopravní dostupnost městem České Budějovice s možností parkování osobních automobilů včetně dodávek před penzionem nebo uvnitř objektu na uzavřeném a kamerou monitorovaném parkovišti.

Loc: 49° 0' 2. 742'' N, 14° 28' 31. 682'' E

Doplňující informace

Penzion Minor České Budějovice má téměř třicetiletou tradici a získal od spokojených hostů vysoká hodnocení, proto je držitelem různých ocenění a prestižních certifikátů kvality. Ubytování České Budějovice Minor důsledně dbá na každodenní pečlivý úklid. Celý objekt je nepřetržitě udržován v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady. Téměř všechny penziony v Českých Budějovicích jsou nekuřácké, i u nás se na pokojích nekouří. Pro vášnivé kuřáky, ale máme na zahradě k dispozici zastřešené kuřácké koutky. Penzion akceptuje po předchozí dohodě s recepcí, pobyt se psy nebo s jinými domácími mazlíčky.

Od 1. 1. 2020 dle nařízení Magistrátu v Českých Budějovicích je vybírán ubytovací poplatek 15 Kč za osobu/noc pro Úřad města.

Vybavení a služby poskytuje Penzion Minor

  • Stravování: jen snídaně , polopenze
  • Na pokojích máte: WiFi, koupelna, minibar, TV/SAT, televize, WC
  • Ke komfortu patří: nekuřácké pokoje, restaurace, ubytování s domácími mazlíčky
  • Check in: 13:00
  • Check out: 10:00
  • Relaxační centrum - wellness centrum: v penzionu zatím není, ale co není může být

Fotogalerie ubytování Penzion Minor

Penzion Minor recenze na ubytování v Českých Budějovicích

Reference na ubytování Penzion Minor

Nabízí Penzion Minor kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Minor na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Minor můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Minor z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14519 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Minor a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Minor nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Minor je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-ceske-budejovice/penzion-minor">Penzion Minor je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Minor je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 79 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.