Penzion Natty Černý Důl

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Natty

Černý Důl 71, Černý Důl
penziony a ubytování Černý Důl
Foto Penzion Natty

Penzion NATTY se nachází v překrásné scenérii Krkonoš, na úpatí Černé Hory (1299 m n. m.) na severovýchodě České republiky v zimním středisku Černý Důl, který je na polovině cesty mezi Špindlerovým Mlýnem a Pecí pod Sněžkou.

V přízemí penzionu Natty je umístěna společenská místnost, která je vybavena TV se satelitem a krbem, který ještě umocňuje příjemnou až rodinnou atmosféru tohoto penzionu. V přízemí jsou ještě dvě kuchyňky, kde je možnost samostatného vaření.

Parkování je zajištěno přímo u domu a je zahrnuto v ceně pobytu.

Nově byl vybudován krytý plavecký bazén s protiproudem, saunou a s nabídkou relaxačních masáží. Taktéž byl nově vybudován venkovní gril s udírnou, kde pečeme selátka a krůty. V areálu je k dispozici také dětské hřiště.

Pokoje v penzionu

Každý z celkem 12-ti prostorných pokojů (pěti až dvoulůžkových) je vybaven TV, koupelnou a WC.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Natty stravování

Stravování je zajištěno v objektu. Pro gurmány je tu nabídka sedmi restaurantů přímo v Černém Dole.

Popis okolí penzionu, Černý Důl a Krkonoše

Penzion NATTY je umístěn v krásném zalesněném prostředí chráněné krajinné oblasti Krkonoš. V těsné blízkosti (cca 100 m) se nachází čtyři lyžařské vleky a dvě nově vybudované sedačkové lanovky (délka 1000 a 700 m). Všechny sjezdovky jsou uměle dosněžovány.

Řekne se Černý Důl, Krkonoše, ale kde Penzion Natty hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Natty Černý Důl 71 Černý Důl. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Dostupnost autem či autobusem je dobrá, po dálnici z Prahy na Mladou Boleslav a dále na Jíčín, Novou Paku, Vrchlabí a Černý Důl (směr Jánské Lázně, 4km). Jestliže se rozhodnete přijet vlastním vozem, můžete přijet až k penzionu.

Zastávka: 50 m Centrum: 50 m Vlakové nádraží: 12000 m Letiště: 4000 m

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Natty Černý Důl Vám nabízí při pobytu následující služby: informační služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 50 Kč, parkoviště u penzionu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete navštívit krytý bazén, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek), nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, půjčovna sportovního vybavení je, nejbližší půjčovna lyží je.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Natty poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, turistiku, spa & wellness, pobyty s dětmi.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Natty nabízí: restaurace.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, dětské hřiště, vyhlídkové lety, masáže.


Ceník ubytování Penzion Natty

Penzion Natty zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Černý Důl.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Natty

Penzion Natty recenze na ubytování v Černém Dole

Reference na ubytování Penzion Natty

Nabízí Penzion Natty kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Natty na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Natty můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Natty z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Natty

Adresa a kontakt na Penzion Natty
Černý Důl 71
54344 Černý Důl


ev.č.13076 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Natty a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Natty nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Natty je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-cerny-dul/penzion-natty">Penzion Natty je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Natty je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě