Penzion Rak Černá v Pošumaví

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Rak

Jestřábí III, Černá v Pošumaví
penziony a ubytování Černá v Pošumaví
Foto Penzion Rak
Penzion Rak si rezervujte online

Penzion Rak se nachází v malebné obci Černá v Pošumaví přímo u Lipenského jezera. Naleznete zde moderně zařízené pokoje, útulnou restauraci s příjemným personálem, zázemí pro firmy, školy, skupiny, širokou škálu sportovního vyžití, saunu pro relaxování, bazén, dětské hřiště pro Vaše ratolestli a parkování přímo u penzionu pod kamerovým systémem. V našem penzionu jsou vítání i Vaši mazlíčci.

Penzion je svou polohou ideální pro ty z Vás, kdo hledáte ideální ubytování na Šumavě. Okolí penzionu nabízí nepřeberné množství pěších, cyklistických výletů a návštěv hradů a zámků. V zimě uspokojíme milovníky zimních sportů v lyžařském areálu Lipno, Sternstein nebo Hochficht, takže si můžete maximálně užít lyžování na Šumavě. Přímo pod penzionem se nachází nástupní místo bruslařské dráhy.

Ubytování v penzionu Rak je zajištěno v moderně zařízených pokojích.

Nabízíme dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlky. Pro nejmenší máme k zapůjčení dětské postýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, LCD TV a připojením k internetu. Ve společných prostorách je k dispozici mikrovlnka a rychlovarná konvice.

Pokoje se snažíme vybírat a přizpůsobovat k plné spokojenosti rodin s dětmi a párům.

Hostům penzionu Rak je podávána strava ve vlastní nekuřáčké restauraci, tzn. pouze o patro níže než jsou pokoje.

Celková kapacita je pro 30 osob.

Pokoje v penzionu

Penzion disponuje 5 dvoulůžkovými pokoji s možností přistýlky a 2 čtyřlůžkovými pokoji.

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, LCD TV a DVD a připojením k internetu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Rak stravování

Součástí penzionu je také restaurace s barem pro 30 osob.

V letní sezóně je otevřena venkovní terasa s 50 místy s výhledem na Lipno a Šumavu. V sezónním období je zde možné stravování po celý den pro hosty penzionu i pro veřejnost.

Mimo sezónu je restaurace v omezeném provozu a je určena jako zázemí pro ubytované hosty.

Nabízíme velký vyběr jídel se širším zaměřením. Na své si příjdou vyznavači tradičních českých jídel, vegetariáni či mlsouni. Součástí lístku je i dětské menu.

Dále zde naleznete aktuální letáky o okolí, knihu typů na výlety, časopisy a hlavně naší návštěvní knihu, kde nám můžete zanechat vzkaz, jak se vám u nás líbilo.

Popis okolí penzionu, Černá v Pošumaví a Jižní Čechy

Okolí penzionu nabízí nepřeberné množství pěších, cyklistických výletů a návštěv hradů a zámků. V zimě uspokojíme milovníky zimních sportů v lyžařském areálu Lipno, Sternstein nebo Hochficht, takže si můžete maximálně užít lyžování na Šumavě. Přímo pod penzionem se nachází nástupní místo bruslařské dráhy.

Nesmíme se zapomenout zmínit, že Černá v Pošumaví patří k nejvyhledávanějším místům k windsurfingu, kde také naleznete, jak půjčovnu, tak školu windsurfingu. j

Nedaleko se nachází zoo koutek, letní kino, Stezka v korunách stromů, bobová dráha, paintball, zřícenina hradu Vítkův hrádek, koně, cyklostezky a mnoho využití volného času.

Řekne se Černá v Pošumaví, Jižní Čechy, ale kde Penzion Rak hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Rak Jestřábí III Černá v Pošumaví. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Autobusová zastávka vzdálena cca 2 km a vlaková zastávka vzdálena cca 3 km.


Fotogalerie ubytování Penzion Rak

Penzion Rak recenze na ubytování v Černé v Pošumaví

Reference na ubytování Penzion Rak

Nabízí Penzion Rak kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Rak na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Rak můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Rak z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.11609 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Rak a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Rak nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Rak je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-cerna-v-posumavi/penzion-rak">Penzion Rak je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Rak je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě