Penzion Balášova pálenice Bzenec

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Balášova pálenice

Vracovská 355, Bzenec
penziony a ubytování Bzenec
Foto Penzion Balášova pálenice

Penzion a restaurace Balášova pálenice se nachází v historickém měste Bzenci. Městu vévodí kopec „Starý Hrad“ osázený vinicemi. Bzenec se může pochlubit novogotickým zámkem z roku 1853, který stojí na místě původní tvrze a k němu přiléhajícím parkem, jehož dominantu tvoří tisíciletá lípa a obrovité platany. Nejvíce však Bzenec proslavilo kvalitní víno a pohostinnost zdejších vinných sklípků. Důstojným pokračovatelem tradiční bzenecké pohostinnosti je nyní penzion Balašova Pálenice

Specializujeme se na „vinařskou turistiku“ Zajistíme Vám návštěvu v některém z místních sklepů a to dle Vašeho přání (řízenou degustaci, ochutnávku, posezení u sklenky dobrého vína s písničkou).

Maximální kapacita penzionu činní 16 osob.

U penzionu se nachází táborové ohniště, které je klientům zdarma k dispozici

Pokoje v penzionu

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, kabelovou televizí a wifi připojením k internetu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Balášova pálenice stravování

Penzion nabízí posezení v příjemném prostředí restaurace s barem a letní terasou s možností výběru široké škály pokrmů domácí, zahraniční kuchyně a grilovaných specialit.

Řekne se Bzenec, Slovácko, ale kde Penzion Balášova pálenice hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion a restaurace Balášova pálenice Vracovská 355 Bzenec. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Penzion Balášova pálenice

Ubytování Bzenec
od 500 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Penzion Balášova pálenice

Penzion Balášova pálenice recenze na ubytování v Bzenci

Reference na ubytování Penzion Balášova pálenice

Nabízí Penzion Balášova pálenice kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Balášova pálenice na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Balášova pálenice můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Balášova pálenice z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Balášova pálenice

Adresa a kontakt na Penzion Balášova pálenice
Vracovská 355
69681 Bzenec


ev.č.14008 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Balášova pálenice a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Balášova pálenice nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Balášova pálenice je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-bzenec/penzion-balasova-palenice">Penzion Balášova pálenice je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Balášova pálenice je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě