Penzion Bystré

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Bystré

Nerudova 222, Bystré
penziony a ubytování Bystré
Foto Penzion Bystré

Nyní 30 - 50% slevy. Rodinný penzion s relaxačním centrem v objektu Vám nabízí v klidné části městečka Bystré (Vysočina) levné ubytování i s dětmi v pokojích s příslušenstvím, tv, wifi splňující kategorii pension***. Dobrý výchozí bod na výlety, polohou 620m n.m. u Žďárských vrchů, na okraji Vysočiny a na začátku údolí Křetínky, co by kamenem dohodil od hradu Svojanova.

Penzion Bystré na Vysočině

2x 4lůžkový, 3x 2lůžkový, 2x 3lůžkový pokoj. Všechny ubytovací prostory mají vlastní WC, sprchu, TV. V případě obsazení všech 20-ti lůžek je připraveno ještě 5 přistýlek. Wifi je po celém penzionu zdarma. Na 2 pokojích je balkon.

Penzion pro pobyty s dětmi na Vysočině

Zdarma půjčujeme k ubytování s dětmi 2 cestovní a 1 dřevěnou postýlku. Ve společenské místnosti mají děti k dispozici 2 dětské sedátka ke stolu. Penzion má i dětskou hernu vhodnou pro ty nejmenší děti, v budoucnu třeba i hosty našich dětí. Mimo jiné venkovní bazén, brouzdaliště pro ty nejmenší, domečky se skluzavkou, pískoviště, krb a venkovní posezení je k dispozici na přilehlé zcela oplocené zahradě.

Ubytování s relaxačním centrem

Denně si můžete užívat služeb našeho wellness centra v penzionu kde je: solárium, infra sauna, FLOATING (v podstatě vířivka s hustou vodou složením i hustotou podobná té v Mrtvém moři). Dále zde provádíme sportovní a rekondiční masáže, skořicové zábaly, lymfatické masáže a medové masáže.

Stravování v Penzionu Bystré a v městě Bystré na Vysočině

Snídaně po objednání poskytujeme - výběr z menu. Společenská místnost – 20 míst s vybavenou kuchyňkou, automat na kávu a čokoládu. Recepce - prodej nápojů, nanuky, pohledy, dárkové poukazy, turistické mapy ap.
Restaurace v Bystrém
4x restaurace v Bystrém vzdálené do 250 m od penzionu. V těchto restauracích mohou být zajištěny večeře i obědy.

Last minute - zlevněné ubytování Vysočina a relaxační pobyty na Vysočině

Na doobsazení volné ubytovací kapacity nyní poskytujeme výhodné slevy.

Relaxační pobyty pro dva se slevou až 50% včetně snídaní a procedur. Zlevněné pobyty jsou různých délek a to již od 2 nocí. Určitě si vyberete.

Last minute jen ubytování - turistika na 4 noci a více

Např. ubytování  pro dva na 5 dní/4 noci nyní vyjde na 2800 Kč včetně snídaní.

Last minute ubytování na týden (7nocí/8dní) např. pro 2 osoby se snídaní 4900 Kč.

Slevy na relaxační pobyty nebo jen ubytování platí už pouze v některých termínech. V objednávce prosím uveďte termín nebo náhradní termíny ubytování a užijte si relaxační pobyty. Penzion Bystré nabízí více než jen ubytování. Zlevněné pobyty prosím objednávejte mailem penzionbystrezavinacunettečkacz nebo na tel. č. 731 165 684. Kontakty jsou uvedeny také na www.penzion-bystre.cz

Děkujeme a přejeme hezké dny

 

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Bystré Bystré Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 20 osob, informační služba, zdravotní středisko 150 m od penzionu, možnost vyprání prádla za poplatek 100 Kč, pokojová služba, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, hotelový transport za poplatek 10 Kč, taxi, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete navštívit krytý bazén 250 m od penzionu, v létě koupání venku -, zahrát si tenis, tenisový kurt je 250 m od penzionu, zacvičit ve fitness 12000 m od penzionu, zahrát bowling 3000 m od penzionu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 2500 m od penzionu, tělocvična či sportovní hala 250 m od penzionu, namazat tága, billiard je 200 m od penzionu, automat na šipky 200 m od penzionu, si jít zastřílet na střelnici 2500 m od penzionu, nejbližší půjčovna lyží je 2500 m od penzionu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Bystré poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, spa & wellness, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Bystré nabízí: restaurace 250 m od penzionu, pizzerie, kavárna 60 m od penzionu, zahrádka, cukrárna 150 m od penzionu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, dětské hřiště, kino 250 m od penzionu, houbaření, lov, rybolov, jízda na koni, solárium, lázně - wellness, whirlpool, vyhlídkové lety, masáže.

Vybavení a služby poskytuje Penzion Bystré

 • Stravování: jen snídaně , možnost vaření nebo kuchyňka na pokoji
 • Přijímáme poukázky: Sodexo, Accor services, Cheque Dejeneur
 • Na pokojích máte: WiFi, koupelna, lednička, televize, WC
 • Ke komfortu patří: nekuřácké pokoje, wellness centrum, bazén venkovní, turistické mapy, praní a žehlení prádla, hotelová doprava
 • Check in: 14:00
 • Check out: 10:00
 • Relaxační centrum - wellness centrum: masáže, sauna / infrasauna, solárium, skořicové zábaly, lymfatické masáže, floating

Ceník ubytování Penzion Bystré

Ubytování Bystré
od 425 Kč za lůžko
od 500 Kč za pokoj

Fotogalerie ubytování Penzion Bystré

Penzion Bystré recenze na ubytování v Bystrém

3 komentáře k tomuto penzionu

 • reagujte na tento názor Neděle, 13 Květen 2012 20:19 reference od pthor

  Zdrželi jsme se jen krátce, ale bylo nám tu sladce. Byl to náš první víkendový wellness pobyt a příjemně nás úroveň ubytování i procedur překvapila. Všem tento penzion doporučuji. Vyzkoušejte hlavně floating, je to skvělý relax.
  Horsákovi

 • reagujte na tento názor Čtvrtek, 09 Červen 2011 13:52 reference od Jana a spol.

  Také velká spokojenost. Strávili jsme tu s kamarádkami moc pěkný týdenní wellness pobyt. Jen tak dál.

 • reagujte na tento názor Středa, 08 Prosinec 2010 12:08 reference od Gabriela Pleváková

  Chtěla bych Vám jménem svým i jménem manžela poděkovat za moc fajn prožitý i když krátký víkend. Bylo nám oběma u Vás moc pěkně. Já jsem si opravdu odpočinula, manžela musí naučit odpočívat. Na pomoc si vezmu p. Sůvovou. Ještě jednou moc děkujeme.

Reference na ubytování Penzion Bystré

Nabízí Penzion Bystré kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Bystré na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Bystré můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Bystré z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Bystré

Adresa a kontakt na Penzion Bystré
Nerudova 222
56992 Bystré

Telefony: 731165684
Fax:
Mail: penzionbystre@unet.cz
www hotelu: http://www.penzion-bystre.cz

ev.č.13331 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Bystré a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Bystré nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Bystré je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-bystre/penzion-bystre">Penzion Bystré je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Bystré je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě