Penzion Aschberg Bublava

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Aschberg

Foto Penzion Aschberg

Pension Aschberg se nachází na krásném a klidném místě s výhledem do údolí a na lyžařské vleky, které jsou cca 400 metrů. 200 metrů je přechod pro pěší do německého Klingenthalu a 400 metrů pro osobní auta.

V obci jsou lyžařské vleky, obchod, několik restaurací, jízdárna, rozhledna, atd, autobusové spojení do města Kraslice cca 5km, kde je i vlakové nádraží, několik supermarketů, čerpacích stanic, salony krásy, restaurace, atd. Na druhé straně Bublavy je německý Klingenthal, kde je zoologická zahrada, rozhledna, bobová dráha, aquapark, atd. Bublava je krásné, klidné a romantické místo.

Možnost pořádání různých oslav, společenských akcí, Silvesrt, sportovní soustředění, atd. Vše možno po domluvě. K dispozici je připojení také k bezdrátovému internetu.

Pokoje v penzionu

V pensionu jsou k pronajmutí 4 pokoje, 2× třílůžkový s možností přistýlky, 1× čtyřlůžkový s možností přistýlky a 1× dvoulůžkový, možnost zapůjčení dětské postýlky. V zimní sezóně však pronajímáme pouze 3 pokoje cca 10-12 lůžek. Dále společenská místnost s barem, kuchyňka, lyžárna, 2 koupely a 5× WC. Ručníky a povlečení jsou v ceně. Pobyt s domácím zvířetem: po domluvě.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Bublava a Krušné hory

Krásná příroda je určená k turistice v létě i zimě. Cykotrasy, lyžařský areál, běžkařské tratě. Fotbalové hřiště přímo u pensionu. Dětské a tenisové hřiště v blízkém okolí, horolezecká stěna, jízdárna. Koupání v přírodních rybnících nebo v aquaparku v německém Schonecku cca 15km. Několik restaurací, rozhledna, atd. Určeno pro klidné i sportovní dovolené. Pro Vaši spokojenost jsme přidali pedikúru a manikúru, kterou si po domluvě můžete nechat udělat přímo v pensionu při Vašem pobytu.

Řekne se Bublava, Krušné hory, ale kde Penzion Aschberg hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Aschberg Bublava 6 Bublava. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Penzion Aschberg

Ubytování Bublava
od 350 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Penzion Aschberg

Penzion Aschberg recenze na ubytování v Bublavě

Reference na ubytování Penzion Aschberg

Nabízí Penzion Aschberg kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Aschberg na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Aschberg můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Aschberg z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Aschberg

Adresa a kontakt na Penzion Aschberg
Bublava 6
35801 Bublava


ev.č.15331 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Aschberg a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Aschberg nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Aschberg je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-bublava/penzion-aschberg">Penzion Aschberg je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Aschberg je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě