Penzion Doušek Bruntál

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Doušek

Havlíčkova 804/8, Bruntál
penziony a ubytování Bruntál
Foto Penzion Doušek
Penzion Doušek si rezervujte online

Penzion Doušek nabízí luxusní ubytování za přijatelnou cenu. Je situován v klidné části centra města Bruntál. Apartmány i menší pokoje jsou kompletně vybaveny sociálním zařízením se sprchou, TV + SAT, lednicí, varnou konvicí, v kuchyni je k dispozic základní sada nádobí na přípravu snídaně. Připojení k internetu je v celém objektu ZDARMA. Parkování v uzavřeném prostoru penzionu. Perfektní čistota a klid je doménou tohoto penzionu, a proto je často vyhledáván a obsazován i některými známými osobnostmi. Snídaně pouze po dohodě a to formou donášky na pokoj. Rádi ubytujeme i jednu osobu na jednu noc.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Bruntál, ale kde Penzion Doušek hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Doušek Havlíčkova 804/8 Bruntál. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Okres Bruntál je spojován především se zachovalou přírodou, čistým vzduchem, rozsáhlými lesními porosty, Chráněnou krajinnou oblastí Jeseníky s nejvyšší horou Moravy - Pradědem. Rovněž s bohatou sněhovou nadílkou a lyžováním od časného podzimu do pozdního jara. Bruntálsko však oplývá i mnohými kulturními a historickými památkami a stavbami významných architektů.

Doplňující informace

Slevy jsou výrazné při počtu ubytovaných osob. Nad 3 osoby nejméně na 3 noci je sleva na osobu až na 290, -Kč/noc. 1 osoba na jednu noc možná.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Doušek poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku.


Fotogalerie ubytování Penzion Doušek

Penzion Doušek recenze na ubytování v Bruntálu

Reference na ubytování Penzion Doušek

Nabízí Penzion Doušek kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Doušek na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Doušek můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Doušek z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14416 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Jeseníky

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Doušek a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Doušek nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Doušek je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-bruntal/penzion-dousek">Penzion Doušek je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Doušek je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 459 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.