Penzion Derivia Brno

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Derivia

Foto Penzion Derivia
Penzion Derivia si rezervujte online

Penzion rodinného typu vzdálený jen 3 minuty od centra Brna

Penzion se nachází jen 3 minuty od centra Brna. Kapacita penzionu je 18 lůžek. Našim klientům můžeme zajistit výlety našim vlastním minibusem. Dále je možno využít naši plachetnici kotvící na brněnské přehradě.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Brno, Moravský kras a Brněnsko, ale kde Penzion Derivia hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: penzion Derivia Vranovská 68/516 Brno. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Klienti mohou využít městskou dopravu, která má zastávku asi 1 minutu od penzionu. Dále je možno využít taxi, které máme smluvní s garancí poctivé ceny.

Doplňující informace

V celém penzionu bezdrátové připojení k internetu. Parkování je možné před penzionem a je zdarma.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Derivia Brno Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 10 osob, domácí mazlíčky ubytujeme, bezbariérový přístup, internet, zajištění kulturních a sportovních akcí, kanceláře k pronájmu za poplatek 1000 Kč, hotelový transport, taxi, internetový koutek.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Derivia poskytuje ubytování zaměřené zejména na spa & wellness, kongresy, business, levné ubytování.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Derivia nabízí: restaurace 30 m od penzionu, bar, pizzerie 300 m od penzionu, zahrádka, cukrárna 500 m od penzionu, pivnice 40 m od penzionu, internetová kavárna.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna 1000 m od penzionu, noční klub 1000 m od penzionu, divadlo 1000 m od penzionu, kasíno 1000 m od penzionu, lázně - wellness 1000 m od penzionu, whirlpool, masáže.


Fotogalerie ubytování Penzion Derivia

Penzion Derivia recenze na ubytování Brno

Reference na ubytování Penzion Derivia

Nabízí Penzion Derivia kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Derivia na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Derivia můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Derivia z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14765 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Derivia a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Derivia nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Derivia je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-brno-mesto/penzion-derivia">Penzion Derivia je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Derivia je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 116 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.