Penzion U Leopolda Brno

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion U Leopolda

Foto Penzion U Leopolda
Penzion U Leopolda si rezervujte online

. Dvouhvězdičkový penzion v Brně v klidné části u řeky Svratky. Komfortní pokoje vybavené sprchou, WC a kabelovou TV. Apartmán s krbem a vanou (2-3 osoby). Celková kapacita penzionu 25 -30 lůžek. Připojení na internet přes wifi. Parkování na ulici před penzionem. Platby - v hotovosti i kartou.

Pokoje v penzionu

Ubytování tvoří 12 pokojů s kapacitou 25 - 30 lůžek: * 1× apartmán s masážní vanou a krbem * 2× jednolůžkový * 7× dvoulůžkový * 2× třílůžkový * 1× čtyřlůžkový

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Řekne se Brno, Moravský kras a Brněnsko, ale kde Penzion U Leopolda hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion U Leopolda Jeneweinova 49/51 Brno. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Z dálničního přivaděče: EXIT 196 B (Brno – JIH), po ulici Hněvkovského k výškové budově GiTy, za ní odbočit doleva na ulici Kšírovu. Po cca 100 m – před mostem odbočit doprava na ulici Jeneweinovu, která je od poloviny jednosměrná, takže aby jste se k nám dostali, musíte objet blok domů ulicemi Studniční, Klášterského a Roháčkova - zpět k řece a odbočit doleva. Z Hlavního nádraží (vlakového) : tramvaj č. 12 – směr Komárov. Vystoupíte na konečné stanici v Komárově. Před sebou uvidíte výškovou budovu GiTy. Před ní odbočíte doprava na ulici Kšírovu, půjdete po ní směrem k mostu, před nímž odbočíte doprava na ulici Jeneweinovu. Doba jízdy cca 10 minut. Od konečné tramvaje k penzionu cca 3 min. Tramvaj č. 12 jede i kolem autobusového nádraží Zvonařka.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion U Leopolda Brno Vám nabízí při pobytu následující služby: domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 150 Kč, parkoviště u penzionu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je 100 m od penzionu, zahrát si squash nebo ricochet 200 m od penzionu.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion U Leopolda poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, pobyty s dětmi, levné ubytování.


Fotogalerie ubytování Penzion U Leopolda

Penzion U Leopolda recenze na ubytování Brno

Reference na ubytování Penzion U Leopolda

Nabízí Penzion U Leopolda kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion U Leopolda na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion U Leopolda můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion U Leopolda z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14769 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion U Leopolda a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion U Leopolda nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion U Leopolda je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-brno-komarov/penzion-u-leopolda">Penzion U Leopolda je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion U Leopolda je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Alma Popice
  Penzion Alma Popice Rodinný penzion a farma (chov oveček) v krásné lokalitě Národního parku Podyjí, v obci uprostřed vinic a vinných sklepů…
  penziony Znojmo, ubytování od 1000 Kč
 • Pension 15
  Pension 15 Rodinný Pension 15 je situován téměř v centru, v klidné části Prahy 3. V okolí naleznete množství restaurací…
  penziony Praha-Žižkov, ubytování od 600 Kč
 • Penzion V Roklích
  Penzion V Roklích Penzion se nachází v bezprostřední blízkosti Prahy, 1km od Exitu 11 dálnice D1, v malé vesničce Kuří u Říčan…
  penziony Říčany, ubytování od 875 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 199 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.