Ubytování v Brně Brno

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Ubytování v Brně

Foto Ubytování v Brně
Ubytování v Brně si rezervujte online

Ubytování se nachází v klidném prostředí nedaleko centra Brna.

Nabízíme možnost parkování v uzavřeném objektu. Každý náš pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením s koupelnou, lednicí, televizí.

Všechny naše pokoje jsou bezdrátově pokryty vysokorychlostním internetem, který je všem naším hostům zdarma přístupný.

Domácí zvířata nejsou povolena

Ubytování se nachází v klidné čtvrti Černá Pole, 25 min. chůzí od centra města. Nedaleko od nás se nachází:
slavná vila Tugendhat, Mendelova univezita, Dětská nemocnice, klinika Sungal Clinic a brněnský park Lužánky.

Pokoje v penzionu

Pokoj č. 1: obsahuje jednu postel o velikosti 200×90 . Celkový rozměr pokoje činní 10 m2. Na pokoji je LED TV, malá chladnička, posezení pro 1 osobu, součástí pokoje je koupelna se sprchou a WC, dále je hostům k dispozici kuchyňský koutek, který se nachází poblíž pokoje, je zde mikrovlnka, varná konvice, lednice s mrazákem, základní nádobí, posezení.

Pokoj č. 2: obsahuje tři samostatné postele o velikosti 200×90 , celkový rozměr pokoje činní 16,5 m2. Na pokoji je LED TV, malá chladnička, posezení pro 3 osoby, součástí pokoje je koupelna se sprchou a WC, dále je hostům k dispozici kuchyňský koutek, který se nachází poblíž pokojekde je zde mikrovlnka, vařič, lednice s mrazákem, základní nádobí, posezení.

Pokoj č. 3: obsahuje dvě samostatné postele o velikosti 200×80 , lze umístit rozkládací přistýlku, celkový rozměr pokoje činní 17,4 m2. Na pokoji je LED TV, lednice, rychlovarná konvice, posezení pro 2 osoby, součástí pokoje je koupelna se sprchou a WC. Dále je hostům k dispozici kuchyňský koutek, který se nachází poblíž pokoje, je zde mikrovlnka, vařič, lednice s mražákem, základní nádobí, posezení.

Pokoj č. 4: obsahuje dvoulůžkovou manželskou postel o velikosti 200×170 , lze umístit rozkládací přistýlku, celkový rozměr pokoje činní 17,2 m2. Na pokoji je LED TV, lednice s mražákem, kuchyňka s elektrickým vařičem, mikrovlnka, posezení pro 2 osoby, malý jídelní kout, součástí pokoje je koupelna se sprchou a WC.

Pokoj č. 5: obsahuje jednu postel o velikosti 200×90 . Celkový rozměr pokoje činní 10 m2. Na pokoji je LED TV, lednice, rychlovarná konvice, posezení pro 1 osobu, součástí pokoje je koupelna se sprchou a WC. Dále je hostům k dispozici kuchyňský koutek, který se nachází poblíž pokoje, kde je mikrovlnka, vařič, lednice s mražákem, základní nádobí, posezení.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Ubytování v Brně stravování

Restaurace Na Chatě od nás vzdálena 170 m

Restauraci NA CHATĚ najdete v Brně v Černých polích, kousek od centra města. Před restaurací lze snadno zaparkovat. Získá si Vás svou neobyčejně ÚTULNOU ATMOSFÉROU a velkou zahrádkou s dětským hřištěm. Vnitřní interiér samostatné restaurace Vás okouzlí svým moderním stylem ve stylu dřevěné chaty a BIO KRBEM, který rozděluje restauraci na část kuřáckou a nekuřáckou. Restaurace je vhodná pro Vaše rodinné oslavy, firemní večírky, rauty, svatby či promoce. Nabízíme různé druhy jídel, od vynikajících českých vychytávek, které si určitě pamatujete od babičky, až po u nás uzené speciality.

více na 

Popis okolí penzionu, Brno a Moravský kras a Brněnsko

V nejbližším okolí najdete Mendelovu univerzitu - 350 m, Dětskou nemocnici - 750 m, lékařskou kliniku SurGal Clinic - 170 m, slavnou Vilu Tugendhat - 314 m,

prvorepublikovou kavárnu ERA - 618 m, Boby centrum - 790 m a v neposlední řadě, krásný park Lužánky - 111 m.

Centrum města (náměstí Svobody), vzdáleno 1,8 km chůzí cca 25 min.

Řekne se Brno, Moravský kras a Brněnsko, ale kde Ubytování v Brně hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Ubytování v Brně Schodová 1288/9 Brno. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Možnost parkování vozidla v uzavřeném prostoru,

- příjezd z ul. Drobného, zde odbočte na ul. Erbenovou, po ní pokračujte rovně na 3 odbočku vpravo (roh Černopolní/Schodová), dům se nachází na konci jednosměrné silnice, po pravé straně.

V blízkosti se nachází zastávka autobusu Schodová č. 67 - 110 m, zastávka tramvaje Zemědělská č. 9 a č. 11 - 600 m, zastávka tramvaje Dětská nemocnice č. 3, č. 5 a č. 9 - 890 m, zastávka trolejbusu Zimní stadion č. 25 a č. 26 - 540 m.

Lětiště Brno: 13 km, Hlavní autobusové nádraží 2,7 km, Hlavní vlakové nádraží 2,2 km.

Doplňující informace

Domácí zvířata nejsou povolena


Fotogalerie ubytování Ubytování v Brně

Ubytování v Brně recenze na ubytování Brno

Reference na ubytování Ubytování v Brně

Nabízí Ubytování v Brně kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Ubytování v Brně na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Ubytování v Brně můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Ubytování v Brně z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15019 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Ubytování v Brně a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Ubytování v Brně nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Ubytování v Brně je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-brno-cerna-pole/ubytovani-v-brne">Ubytování v Brně je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Ubytování v Brně je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 285 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.