Ubytování v Brně Brno

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Ubytování v Brně

Foto Ubytování v Brně
Ubytování v Brně si rezervujte online

Ubytování se nachází v klidném prostředí nedaleko centra Brna.

Nabízíme možnost parkování v uzavřeném objektu. Každý náš pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením s koupelnou, lednicí, televizí.

Všechny naše pokoje jsou bezdrátově pokryty vysokorychlostním internetem, který je všem naším hostům zdarma přístupný.

Domácí zvířata nejsou povolena

Ubytování se nachází v klidné čtvrti Černá Pole, 25 min. chůzí od centra města. Nedaleko od nás se nachází:
slavná vila Tugendhat, Mendelova univezita, Dětská nemocnice, klinika Sungal Clinic a brněnský park Lužánky.

Pokoje v penzionu

Pokoj č. 1: obsahuje jednu postel o velikosti 200×90 . Celkový rozměr pokoje činní 10 m2. Na pokoji je LED TV, malá chladnička, posezení pro 1 osobu, součástí pokoje je koupelna se sprchou a WC, dále je hostům k dispozici kuchyňský koutek, který se nachází poblíž pokoje, je zde mikrovlnka, varná konvice, lednice s mrazákem, základní nádobí, posezení.

Pokoj č. 2: obsahuje tři samostatné postele o velikosti 200×90 , celkový rozměr pokoje činní 16,5 m2. Na pokoji je LED TV, malá chladnička, posezení pro 3 osoby, součástí pokoje je koupelna se sprchou a WC, dále je hostům k dispozici kuchyňský koutek, který se nachází poblíž pokojekde je zde mikrovlnka, vařič, lednice s mrazákem, základní nádobí, posezení.

Pokoj č. 3: obsahuje dvě samostatné postele o velikosti 200×80 , lze umístit rozkládací přistýlku, celkový rozměr pokoje činní 17,4 m2. Na pokoji je LED TV, lednice, rychlovarná konvice, posezení pro 2 osoby, součástí pokoje je koupelna se sprchou a WC. Dále je hostům k dispozici kuchyňský koutek, který se nachází poblíž pokoje, je zde mikrovlnka, vařič, lednice s mražákem, základní nádobí, posezení.

Pokoj č. 4: obsahuje dvoulůžkovou manželskou postel o velikosti 200×170 , lze umístit rozkládací přistýlku, celkový rozměr pokoje činní 17,2 m2. Na pokoji je LED TV, lednice s mražákem, kuchyňka s elektrickým vařičem, mikrovlnka, posezení pro 2 osoby, malý jídelní kout, součástí pokoje je koupelna se sprchou a WC.

Pokoj č. 5: obsahuje jednu postel o velikosti 200×90 . Celkový rozměr pokoje činní 10 m2. Na pokoji je LED TV, lednice, rychlovarná konvice, posezení pro 1 osobu, součástí pokoje je koupelna se sprchou a WC. Dále je hostům k dispozici kuchyňský koutek, který se nachází poblíž pokoje, kde je mikrovlnka, vařič, lednice s mražákem, základní nádobí, posezení.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Ubytování v Brně stravování

Restaurace Na Chatě od nás vzdálena 170 m

Restauraci NA CHATĚ najdete v Brně v Černých polích, kousek od centra města. Před restaurací lze snadno zaparkovat. Získá si Vás svou neobyčejně ÚTULNOU ATMOSFÉROU a velkou zahrádkou s dětským hřištěm. Vnitřní interiér samostatné restaurace Vás okouzlí svým moderním stylem ve stylu dřevěné chaty a BIO KRBEM, který rozděluje restauraci na část kuřáckou a nekuřáckou. Restaurace je vhodná pro Vaše rodinné oslavy, firemní večírky, rauty, svatby či promoce. Nabízíme různé druhy jídel, od vynikajících českých vychytávek, které si určitě pamatujete od babičky, až po u nás uzené speciality.

více na 

Popis okolí penzionu, Brno a Moravský kras a Brněnsko

V nejbližším okolí najdete Mendelovu univerzitu - 350 m, Dětskou nemocnici - 750 m, lékařskou kliniku SurGal Clinic - 170 m, slavnou Vilu Tugendhat - 314 m,

prvorepublikovou kavárnu ERA - 618 m, Boby centrum - 790 m a v neposlední řadě, krásný park Lužánky - 111 m.

Centrum města (náměstí Svobody), vzdáleno 1,8 km chůzí cca 25 min.

Řekne se Brno, Moravský kras a Brněnsko, ale kde Ubytování v Brně hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Ubytování v Brně Schodová 1288/9 Brno. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Možnost parkování vozidla v uzavřeném prostoru,

- příjezd z ul. Drobného, zde odbočte na ul. Erbenovou, po ní pokračujte rovně na 3 odbočku vpravo (roh Černopolní/Schodová), dům se nachází na konci jednosměrné silnice, po pravé straně.

V blízkosti se nachází zastávka autobusu Schodová č. 67 - 110 m, zastávka tramvaje Zemědělská č. 9 a č. 11 - 600 m, zastávka tramvaje Dětská nemocnice č. 3, č. 5 a č. 9 - 890 m, zastávka trolejbusu Zimní stadion č. 25 a č. 26 - 540 m.

Lětiště Brno: 13 km, Hlavní autobusové nádraží 2,7 km, Hlavní vlakové nádraží 2,2 km.

Doplňující informace

Domácí zvířata nejsou povolena


Fotogalerie ubytování Ubytování v Brně

Ubytování v Brně recenze na ubytování Brno

Reference na ubytování Ubytování v Brně

Nabízí Ubytování v Brně kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Ubytování v Brně na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Ubytování v Brně můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Ubytování v Brně z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15019 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Ubytování v Brně a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Ubytování v Brně nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Ubytování v Brně je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-brno-cerna-pole/ubytovani-v-brne">Ubytování v Brně je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Ubytování v Brně je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Pension Bájo
  Rodinný penzion Bájo v klidném prostředí s možností parkování zdarma v uzavřené zahradě zdarma. Možnost grilování a posezení v zahradě…
  penziony Cheb, ubytování od 430 Kč
 • Vila Evička
  Penzion Vila Evička je situován v okrajové části města Sobotka, ale pouhých 200 metru od historického centra…
  penziony Sobotka, ubytování od 990 Kč
 • Pension Rudolfův dvůr
  Pension Rudolfův dvůr Rudolfův dvůr se nachází pod Černou horou při výjezdu ze Svobody nad Úpou do Janských Lázní. Dům je situován…
  penziony Svoboda nad Úpou, ubytování od 820 Kč v lokalitě Krkonoše
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 584 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.