Selský dvůr Braňany

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Selský dvůr Braňany

Bílinská 16, Braňany
penziony a ubytování Braňany
Foto Selský dvůr Braňany

Selský dvůr je bývalou významnou hospodářskou usedlostí, jež dodnes tvoří několik hospodářských budov. Penzion se nachází uprostřed areálu a proto sem odevšad zaznívá klapot koní, hýkání a mečení ostatních stálých obyvatel, jež velmi příjemně připomínají atmosféru zemědělských usedlostí.

Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech s možností přistýlky, vlastním sociálním zařízením, přímo nad stájemi. V penzionu je proto zcela odůvodněně ZÁKAZ kouření, tak jako v celém areálu, vyjma míst určených pro kouření. Penzion se nachází uprostřed areálu a proto sem odevšad zaznívá klapot koní, hýkání a mečení ostatních stálých obyvatel, jež velmi příjemně připomínají atmosféru zemědělských usedlostí. Můžete si zde také domluvit jízdu na koni nebo dokonce celý jezdecký kurz. S dostatečným předstihem můžete rezervovat i romantickou vyjížďku v kočáře.

Ubytování je vhodné objednávat telefonicky nebo e-mailem a individuálně s námi řešit konkrétní požadavky předem. Parkování je zajištěno v areálu Selského dvora.

Pokoje v penzionu

Naše pokoje jsou vybavené v rustikálním stylu, který podtrhuje pravou vesnickou idylku. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení.

Naše zařízení najdete:

- 3× dvoulúžkový pokoj

- 1× dvoulůžkový pokoj s přistýlkou

- 2× apartmán až pro 4 osoby

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Selský dvůr Braňany stravování

V naší stylové krčmě se vaří převážně česká kuchyně. Hosté mohou vybírat z jídelního lístku, kde najdou pokrmy z masa i ryb, saláty a mnoho dalšího.

Restaurace s původními cihlovými klenbami, kachlovými kamny a stylovým zařízením s kapacitou pro 60 hostů (ke slavnostní tabuli zasedne 42 lidí) je ideální pro konání větších akcí. V letních měsících otevíráme velkou uzavřenou terasu, kterou si mohou zájemci též pronajmout a bez účasti veřejnosti se tak může společnost bavit, aniž by byla rušena děním v Selském dvoře či pozorována nežádoucími zraky.

Přímo na terase pro hosty grilujeme masové plátky nebo ve velkém grilu rožníme selátka.

Popis okolí penzionu, Braňany a Krušné hory

Selský dvůr se nachází v obci Braňany, 6km od Mostu, 5km od Bíliny. V okolí Selského dvora se nachází několik přírodních koupání v docházkové vzdálenosti, které návštěvník jistě uvítá v parném létě. Také lesy v pěší vzdálenost od dvora lákají k procházkám a houbaření. V zimním období se lyžaři mohou vydat na blízké sjezdovky, které jsou vzdálené pouhých 20km. V Mostě je široké vyžití pro návštěvníky, kteří mohou navštívit například aquadrom, hipodrom, autodrom, přesunutý gotický kostel, hrad Hněvín a další.

Řekne se Braňany, Krušné hory, ale kde Selský dvůr Braňany hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Selský dvůr Braňany Bílinská 16 Braňany. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

- Autem - 6km od Mostu, 5 km od Bíliny (90km z Prahy)

- Autobusem od Mostu


Ceník ubytování Selský dvůr Braňany

Ubytování Braňany
od 750 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Selský dvůr Braňany

Selský dvůr Braňany recenze na ubytování v Braňanech

Reference na ubytování Selský dvůr Braňany

Nabízí Selský dvůr Braňany kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Selský dvůr Braňany na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Selský dvůr Braňany můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Selský dvůr Braňany z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Selský dvůr Braňany

Adresa a kontakt na Selský dvůr Braňany
Bílinská 16
43522 Braňany


ev.č.12143 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Selský dvůr Braňany a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Selský dvůr Braňany nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Selský dvůr Braňany je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-branany/selsky-dvur-branany">Selský dvůr Braňany je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Selský dvůr Braňany je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě