Penzion Brada

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Brada

Foto Penzion Brada
Penzion Brada si rezervujte online

Objekt leží asi 5 km S-SZ od okresního města Jičín, v sousedství Prachovských skal, Jinolických rybníků a CHKO Český ráj.

Penzion Brada nabízí ubytování v pokojích o 2, 3 a 4 lůžkách. K vybraným pokojům lze objednat také přistýlku.

Hostům penzionu je též k dispozici parkoviště pro 15 osobních vozů, hřiště pro plážový volejbal, dětské hřiště s prolézačkami a velké ohniště s posezením, půjčovna horských kol, sauna, venkovní stolní tenis, stolní fotbal.

Na objednávku zajišťujeme pronájem nedalekého tenisového kurtu (500 m od penzionu) nebo rafting na řece Jizeře (délka cca 12 km).

Pokoje v penzionu

Naše celková ubytovací kapacita je 15 pokojů, což představuje 60 lůžek.

Z toho 10 pokojů disponuje vlastním sociálním zařízením (wc, umyvadlo, sprchový kout) a 5-ti pokojům je k dispozici dostatečně dimenzované společné sociální zařízení. Dále je k dispozici vybavená kuchyňka s mikrovlnnou troubou, elektrickým sporákem a rychlovarnou konvicí.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Brada stravování

Kapacitu pro stravování představuje jídelna o 60-ti místech, případně také prostora baru s kapacitou 10 míst. Lze využít také kapacitu 24 míst na otevřené zahradní terase s ohništěm a venkovním grilem, kde na přání připravujeme vybrané speciality. Pro veřejnost nabízíme obědy a večeře, pro hosty penzionu navíc také snídaně.

Popis okolí penzionu, Brada a Český ráj

Na objednávku zajišťujeme: pronájem tenisového kurtu (500 m od penzionu) rafting na řece Jizera (délka cca 12 km).

Řekne se Brada, Český ráj, ale kde Penzion Brada hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Brada Brada 7 Brada. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Objekt leží asi 5 km S-SZ od okresního města Jičín, v sousedství Prachovských skal, Jinolických rybníků a CHKO Český ráj. Autobusová zastávka 800 m a vlak 3 km.

Doplňující informace

V zimním období je penzion uzavřen.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Brada Brada Vám nabízí při pobytu následující služby: domácí mazlíčky ubytujeme v penzionu, parkoviště u penzionu, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je, zapinkat stolní tenis, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Brada poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, turistiku.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Brada nabízí: restaurace.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, dětské hřiště.


Fotogalerie ubytování Penzion Brada

Penzion Brada recenze na ubytování v Bradě

Reference na ubytování Penzion Brada

Nabízí Penzion Brada kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Brada na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Brada můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Brada z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.12500 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Brada a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Brada nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Brada je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-brada/penzion-brada">Penzion Brada je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Brada je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Toscana
  Penzion Toscana Penzion Toscana je malý rodinný penzion v klidné vilové čtvrti Černá Pole. Nedaleko se nachází tramvajová…
  penziony Brno-Černá Pole, ubytování od 700 Kč
 • Rezidence Artemis
  Rezidence Artemis Nabídka ubytování v rodinném penzionu ve dvou až čtyřlůžkových pokojích vybavených TV, přípojkou na intertnet a sociálním zařízením. Penzion…
  penziony Úžice, ubytování od 550 Kč
 • Time Cafe Penzion
  Time Cafe Penzion Time Cafe & Penzion se nachází v centru města Příbrami v domě z 19. století, který prošel kompletní…
  penziony Příbram, ubytování od 794 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě