Pension Barborka Boží Dar

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Barborka

Boží Dar 134, Boží Dar
penziony a ubytování Boží Dar
Foto Pension Barborka
Pension Barborka si rezervujte online

Náš, nově zrekonstruovaný "Radniční sklípek" na Božím Daru, Vám nabízí příjemnou rodinnou atmosféru, s vlastní restaurací a ubytováním ve 4 pokojích, s celkovou kapacitou 11 lůžek. Stylové posezení ještě umocňuje obložení z kamene, které dodává prostorům romantickou atmosféru. Spolu s vynikajícím jídlem na bázi české kuchyně vybízí k příjemnému posezení při lahvičce vína či dobrého točeného piva. V letních měsících se pro vás připravuje posezení na terase pod pergolou s možností grilování a tábornického vyžití.

Boží Dar je se svou nadmořskou výškou 1028 m. n. m. nejvýše položené město v České republice. Naše restaurace se nachází v centru města městaBoží Dar. Přímo před penzionem se dá naskočit na začátek běžkařské trasy, tzv. "Krušnohorské magistrály" a začíná zde Ježíškova cesta. Restaurace má vlastní malé parkoviště, pro hosty zdarma. Dojezd k restauraci a penzionu Barborka je možný bez sněhových řetězů.

Pokoje v penzionu

Pro naše milé hosty nabízíme ubytování v pezionu BARBORKA ve čtyřech pokojích s celkovou kapacitou 11 míst. Pokoje jsou vybaveny TV, internetovým připojením přes WIFI, WC sprchový kout. Po dohodě je možno přidat přistýlku. Nabízíme dva dvoulůžkové pokoje, jeden třílůžkový a jeden čtyřlůžkový.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Pension Barborka stravování

Náše restaurace s kapacitou 70 míst se specializuje na tradiční českou kuchyni. Mezi vyhlášené patří naše pečené vepřové koleno. Denně se připravuje chutné menu do 95 Kč včetně polévky. V příjemných prostorách hlavní restaurace a a jejích romantických zákoutích lze připravit konnání narozenin, přátelských dýchánků, svateb čí jiným posezení s více přáteli. V létě funguje také terasa v parku. Točíme výborné plzeňské pivo, které hlavně v letních měsících osvěží.

Popis okolí penzionu, Boží Dar a Krušné hory

V okolí Božího Daru je více než 18 sjezdových tratí a 4 sedačkové lanovky - včetně nejmodernější lanovky v ČR. Pro lyžaře začátečníky a rodiny s dětmi je vhodný lyžařský areál SKI areál Novako (škola lyžování, snowboardingu, snowtubing) - přímo na Božím Daru. Lyžařský areál Neklid je pro pokročilejší lyžaře. Pro náročné je SKI areál Klínovec, vzdálený 2km z Božího Daru (dopravu zajišťuje Ski bus),
s nejmodernější lanovkou v Čechách. Na německé straně - SKI areál Oberwiesenthal s kabinkovou lanovkou.
Pro běžkaře je k dispozici cca 80km upravených tratí - tzv. Krušnohorská magistrála, propojená
s okruhy v SRN.

Řekne se Boží Dar, Krušné hory, ale kde Pension Barborka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Barborka Boží Dar 134 Boží Dar. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Pension Barborka

Pension Barborka recenze na ubytování v Božím Daru

Reference na ubytování Pension Barborka

Nabízí Pension Barborka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Barborka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Barborka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Barborka z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.11160 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Barborka a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Barborka nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Barborka je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-bozi-dar/pension-barborka">Pension Barborka je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Barborka je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě