Blatský dvůr Borkovice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Blatský dvůr

Borkovice 105, Borkovice
penziony a ubytování Borkovice
Foto Blatský dvůr
Blatský dvůr si rezervujte online

Ubytování Blatský Dvůr Vám nabízí možnost ubytovat se v nádherném kraji jižních Čech, v okolí známé rybníkářské oblasti Třeboňska.

Poznejte překrásnou lokalitu uprostřed přírody Třeboňska. Ubytování Blatský dvůr Vám učaruje. Dvůr se nachází ve velmi dobré dostupnosti, ale zároveň ukryt před okolním ruchem. Díky tomu si můžete dovolenou v jižních Čechách užít intenzivněji. V okolí je možnost bohatého sportovního vyžití a návštěvy mnoha kulturních památek a měst.

K dispozici je venkovní posezení pod pergolou s ohništěm v zahradě, což k ubytování Jižní Čechy také jistě patří.

Pro milovníky cykloturistiky jsme připravili uzamykatelnou kolárnu což návštěvníci penzionu Blatský dvůr na Třeboňsku jistě ocení.

V zahradě ubytování jsou pro děti připraveny houpačky, skluzavka a pískoviště. V parných dnech přijde vhod přírodní koupaliště nebo 7km vzdálené jezero Vlkov s písečnou pláží.

K parkování je v objektu Blatský dvůr možno využít garáž, což Vám Ubytování v Jižních Čechách určitě zpříjemní. Nemusíte tak mít strach ani o Vašeho plechového miláčka. Parkování v areálu je zdarma, garáž za příplatek 300 Kč/noc

Pokoje v penzionu

Ubytování je řešeno formou šestnácti apartmánů. Všechny apartmány dvora mají vlastní kuchyň zařízenou vším potřebným. Apartmány mají jednu případně dvě ložnice - dle velikosti a počtu lůžek. V apartmánu je posezení s televizorem. Dále je součástí každého apartmánu, koupelna se sprchovým koutem a sociálním zařízením.

Na všech pokojích je přístup k internetu prostřednictvím Wi-Fi což by penziony jižní Čechy měli již nabízet jako základní službu zdarma.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Borkovice

Nově asfaltované silnice kolem Blatského dvora přímo lákají na in line bruslení nebo cykloturistiku, ke které je zde vyhrazeno i několik cyklotras Blatskou krajinou. Ty Vás mohou provézt Třeboňskou pánví, krajem rybníků, které pro nás zanechali naši předci a Vás bezesporu okouzlí.

Nabízíme Vám cyklotrasy jižní Čechy i trochu jinak - tedy po řece Lužnici na vodních kolech. Překrásný výlet po řece se stane nejlepším zážitkem Vašeho pobytu a pokud ubytování objednáte získáte půjčovné zdarma což penziony Jižní Čechy nenabízí.

Lesy ve kterých je Blatský dvůr zasazen přináší nejen místo na krásné procházky přírodou, ale nabízí i spousty hub, borůvek a dalších plodů lesa. Samozřejmě věříme, že pobyt u nás bude nezapomenutelným zážitkem a zařadíte se mezi bezpočet našich stálých hostů.

Při návštěvě našich Blat nemůžete opomenout navštívit BLATSKOU STEZKU. V délce 5,5 km Vás provede po povalových chodnících přírodní rezervací. Bohatě zdobené štíty statků a chalup, jsou ukázkou architektury zvané "Selské baroko". UNESCO v Čechách vyhlásilo 13 vesnic památkovou rezervací. Polovinu z nich můžete najít na našich Blatech, v jejichž středu leží i tento objekt. Na kole do třiceti kilometrů pak můžete navštívit mnoho zajímavého: ZÁMEK ČERVENÁ LHOTA, BOŠILECKÝ A HORUSICKÝ RYBNÍK, ZÁMEK HLUBOKÁ, ÚZKOKOLEJNÁ DRÁHA, ZOO HLUBOKÁ, BLATSKÝ SKANZEN a mnoho jiného.

Řekne se Borkovice, ale kde Blatský dvůr hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Agroturistika Blatský dvůr Borkovice 105 Borkovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Cena ubytování neobsahuje: Povlečení v pokoji se zvířaty (Chloupky se velice těžko dostávají z povlečení a většinou je povlečení dále nepoužitelné, proto doporučujeme povlečení vlastní), dřevo na ohniště 5Kč/kg, závěrečný úklid 90Kč/místnost. Pes po dohodě možný. Parkování je možné v objektu, po dohodě je možno připravit i garáž. K dispozici je venkovní posezení s ohništěm a přírodním grilem v zahradě. V zimní sezóně pobyty pouze pro skupiny.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: diskotéka.


Ceník ubytování Blatský dvůr

Blatský dvůr zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Borkovice.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Blatský dvůr

Blatský dvůr recenze na ubytování v Borkovicích

Reference na ubytování Blatský dvůr

Nabízí Blatský dvůr kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Blatský dvůr na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Blatský dvůr můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Blatský dvůr z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.11881 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Blatský dvůr a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Blatský dvůr nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Blatský dvůr je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-borkovice/blatsky-dvur">Blatský dvůr je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Blatský dvůr je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě