Penzion u Ivana Bořetice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion u Ivana

Bořetice 92, Bořetice
penziony a ubytování Bořetice
Foto Penzion u Ivana

Penzion u Ivana se nachází v malé vinařské obci Bořetice na Břeclavsku s 1300 obyvateli, více jak 500 domy a 260 sklepy malebně rozloženými mimo obec pod vinařskou tratí Kraví hora. Roviny Podluží táhnoucí se od Břeclavi k nám se začínají nad Bořeticemi vlnit stráněmi se sady meruněk a vinohradů.

První písemná zmínka o obci je v listině Přítlucké z roku 1222. O sto let později je také první písemná zmínka o vinohradech. Nejlepší vinorodé tratě leží na sever od obce a jsou obráceny k jihu. Až od roku 1835 bylo mezi obcí a těmito tratěmi jezero, a proto si naši předkové budovali sklepy pod vinařskou tratí, která dala jméno i republice Kraví hora. Názvy vinařských tratí se nám dochovaly ze středověku a byly vždy české: Kraví hora dolní a horní, Hora nad louky, Hora Bočky, Hora Dlouhý, Novosády. . Sprašové jíly dávají vyniknout červeným vínům. Pěstuje se zde Portugal, Frankovka, Vavřinecké a z nových odrůd André, Zweigeltrebe, Cabernet Moravia. Z bílých odrůd Neuburské, Ryzlink vlašský a rýnský, Veltlínské, Tramín a další odrůdy. Meruňky a kvalitní vína lákají do obce mnoho návštěvníků a ctitelů dobrého vína. Obec si zachovala svůj kroj i zvyky. Největší kulturní akcí jsou třídenní krojové hody, které tradičně začínají první neděli v srpnu.

Pokoje v penzionu

Nabízíme ubytování v 6 pokojích o celkové kapacitě 20 lůžek, pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením. Čtyři trojlůžkové pokoje, dva čtyřlůžkové pokoje, kuchyně, společenská místnost pro dvacet osob a sklípek s posezením.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Bořetice, Lednicko-Valticko a Podyjí, ale kde Penzion u Ivana hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion u Ivana Bořetice 92 Bořetice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Penzion u Ivana

Penzion u Ivana zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Bořetice.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion u Ivana

Penzion u Ivana recenze na ubytování v Bořeticích

Reference na ubytování Penzion u Ivana

Nabízí Penzion u Ivana kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion u Ivana na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion u Ivana můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion u Ivana z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion u Ivana

Adresa a kontakt na Penzion u Ivana
Bořetice 92
69108 Bořetice


ev.č.15336 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion u Ivana a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion u Ivana nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion u Ivana je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-boretice/penzion-u-ivana">Penzion u Ivana je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion u Ivana je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě