Hospodářský Dvůr Bohuslavice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Hospodářský Dvůr Bohuslavice

Foto Hospodářský Dvůr Bohuslavice
Hospodářský Dvůr Bohuslavice si rezervujte online

Hospodářský dvůr Vám nabízí luxusní ubytování v nově vybavených jedno až pětiůžkových pokojích s příslušenstvím. Vesnickou atmosféru areálu citlivě dokreslují moderní jednopodlažní nebo mezonetové pokoje s podkrovní ložnicí. Každá koupelna má jedinečný design Novoříšské keramiky. V celém objektu je zavedeno bezdrátové připojení k internetu. Jako zpestření je pro malé i velké v areálu umístěna trampolína.

Pokoje k dispozici:

jednolůžkový - 1× , dvoulůžkový - 17× , třílůžkový - 2× , čtyřlůžkový - 3× , pětilůžkový - 1× , apartmán (3 lůžka) - 1×

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Bohuslavice, ale kde Hospodářský Dvůr Bohuslavice hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hospodářský Dvůr Bohuslavice Bohuslavice 51 Bohuslavice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Hospodářský Dvůr Bohuslavice

Hospodářský Dvůr Bohuslavice recenze na ubytování v Bohuslavicích

Reference na ubytování Hospodářský Dvůr Bohuslavice

Nabízí Hospodářský Dvůr Bohuslavice kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hospodářský Dvůr Bohuslavice na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Hospodářský Dvůr Bohuslavice můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hospodářský Dvůr Bohuslavice z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15022 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Hospodářský Dvůr Bohuslavice a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Hospodářský Dvůr Bohuslavice nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Hospodářský Dvůr Bohuslavice je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-bohuslavice-u-telce/hospodarsky-dvur-bohuslavice">Hospodářský Dvůr Bohuslavice je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Hospodářský Dvůr Bohuslavice je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě