Penzion Ve Věži Bohumín

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Ve Věži

Koperníkova 1215, Bohumín
penziony a ubytování Bohumín
Foto Penzion Ve Věži
Penzion Ve Věži si rezervujte online

Penzion Ve Věži se nachází v blízkosti centra města Bohumín a poskytne Vám azyl při Vašich cestách za relaxací i obchodem. Penzion Ve Věži byl vybudován v prostorách nově zrekonstruované vodárenské věže a je architektonickým unikátem s atypickým a atraktivním uspořádáním interiéru.
Penzion Ve Věži má kapacitu 12 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovacím koutem a WC, standardně jsou pokoje vybaveny TV a možností připojení na internet.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Ve Věži stravování

Součásti Penzionu Ve Věži je kavárna s restaurací, která se nachází v nejvyšším patře věže a která Vám kromě gurmánského zážitku nabídne i krásný výhled na okolní krajinu.

Popis okolí penzionu, Bohumín a Ostravsko - Slezsko

V těsném sousedství Penzionu Ve Věži se nachází aquacentrum a zimní stadion, který slouží k bruslení, během léta pak jako víceúčelová sportovní hala pro badminton a jiné sporty.
V nedalekém parku Petra Bezruče je umístěn hobby park s dětským hřištěm, který uvítají zejména rodiny s dětmi. Amfiteátr slouží nejen jako letní kino - je vhodný i k pořádání kulturních a společenských akcí.

Řekne se Bohumín, Ostravsko - Slezsko, ale kde Penzion Ve Věži hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion ve věži Koperníkova 1215 Bohumín. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Po celou dobu ubytování v Penzionu Ve Věži je vstup do bazénů Aquacentra v otvírací době pro veřejnost bez omezení času zdarma. Rovněž je možno zdarma využít PC s internetem v recepci hotelu, nebo neomezené vysokorychlostní přípojení k internetu na pokojích - jak přes přes WiFi, tak přes kabel (k zapůjčení v recepci).

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Ve Věži Bohumín Vám nabízí při pobytu následující služby: informační služba, výtah, zdravotní středisko 1000 m od penzionu, bezbariérový přístup, parkoviště u penzionu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, taxi, kadeřnictví 1000 m od penzionu, internetový koutek.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete navštívit krytý bazén 100 m od penzionu, v létě koupání venku - 100 m od penzionu, zahrát si tenis, tenisový kurt je 500 m od penzionu, zacvičit ve fitness 1000 m od penzionu, zahrát bowling 100 m od penzionu, zahrát si squash nebo ricochet 1000 m od penzionu, si dát beachvolejbal, kurt je 100 m od penzionu, zapinkat stolní tenis 100 m od penzionu, namazat tága, billiard je 100 m od penzionu, zacvičit si aerobik 1000 m od penzionu, automat na šipky 100 m od penzionu.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Ve Věži poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, v létě vodní sporty, provozování letních sportů, pobyty s dětmi.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Ve Věži nabízí: restaurace, pizzerie 1000 m od penzionu, kavárna 1000 m od penzionu, cukrárna 1000 m od penzionu, pivnice 100 m od penzionu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna 100 m od penzionu, kino 1000 m od penzionu, solárium 100 m od penzionu, whirlpool 100 m od penzionu, masáže 100 m od penzionu.


Fotogalerie ubytování Penzion Ve Věži

Penzion Ve Věži recenze na ubytování v Bohumíně

Reference na ubytování Penzion Ve Věži

Nabízí Penzion Ve Věži kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Ve Věži na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Ve Věži můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Ve Věži z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14044 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Ve Věži a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Ve Věži nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Ve Věži je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-bohumin/penzion-ve-vezi">Penzion Ve Věži je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Ve Věži je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 469 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.