Pension Habermannova vila Bludov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Habermannova vila

8. května 403, Bludov
penziony a ubytování Bludov
Foto Pension Habermannova vila

Habermannova vila se nachází v lázeňské obci Bludov, 4 km od okresního města Šumperka. Jedná se o secesní vilku z roku 1920, která byla zrekonstruována. Z původního interiéru zůstala zachována vstupní hala s dřevěným schodištěm a obnovenými stropními malbami. Zdarma parkování za zamčenou branou, WI-FI připojení.

Vítáme Vás v rodinném Pensionu Habermannova vila. Pension byl otevřen po rekonstrukci v roce 1997. Habermannova vila se nachází na okraji Bludova, 500 m od začátku obce ve směru od Zábřeha do Šumperka. V prostorech secesní vilky z roku 1920 Vám můžeme nabídnout ubytování v 8 pokojích, z nichž každý má jiný interiér. Každý pokoj je vybaven TV, satelitem, minibarem. Součástí pokoje je koupelna s vanou a WC, jednolůžkové pokoje mají sprchu. Ve všech prostorách vily je k dispozici bezdrátové připojení k internetu - WiFi. Hosté mohou v pensionu pobývat i se svými psími a kočičími miláčky. Snídaně se ubytovaným hostům podávají v jídelně v přízemí. Při pobytu delším než jedna noc si vybíráte snídani ze čtyř druhů menu. V jídelně je možné pořádání menších svatebních hostin, křtin a oslav narozenin (max. 15 osob). V suterénu Habermannovy vily se můžete najíst ve stylové restauraci pro 40 osob. Ubytovaní hosté mohou parkovat svá vozidla ve dvoře pensionu, kde se brána přes noc uzamyká. Součástí penzionu je zahrada se starými vzrostlými stromy a jezírkem, u kterého můžete posedět a při pohledu na plovoucí ryby relaxovat a načerpat novou energii.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Bludov, ale kde Pension Habermannova vila hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: HABERMANNOVA VILA 8. května 403 Bludov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Zaměření ubytování v penzionu

Pension Habermannova vila poskytuje ubytování zaměřené zejména na provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, venkovské ubytování, pobyty s dětmi.


Ceník ubytování Pension Habermannova vila

Pension Habermannova vila zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Bludov.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Pension Habermannova vila

Pension Habermannova vila recenze na ubytování v Bludově

Reference na ubytování Pension Habermannova vila

Nabízí Pension Habermannova vila kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Habermannova vila na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Habermannova vila můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Habermannova vila z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Pension Habermannova vila

Adresa a kontakt na Pension Habermannova vila
8. května 403
78961 Bludov


ev.č.14728 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Habermannova vila a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Habermannova vila nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Habermannova vila je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-bludov/pension-habermannova-vila">Pension Habermannova vila je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Habermannova vila je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě