Penzion U Štiky Beroun

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion U Štiky

Hostímská 2, Beroun
penziony a ubytování Beroun
Foto Penzion U Štiky

Penzion a restaurant U Štiky se nachází na atraktivním a klidném místě, téměř v historickém centru Berouna, tedy v jedné z nejatraktivnějších lokalit ve středních Čechách co se týká historických i přírodních památek a cyklostezek.

Ubytovací kapacitu penzionu tvoří 30 lůžek ve 2-4 lůžkovýh pokojích s možností přistýlek. Pokoje jsou vybaveny sprchou a WC a k dispozici je také apartmá s vanou pro 2 osoby. Součástí penzionu je také restaurace s výbornou kuchyní, kde můžete ochutnat množstvím rybích a jiných specialit. Od května do konce září je v provozu také krytá terasa s vyhlídkou na řeku Berounku.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Beroun, ale kde Penzion U Štiky hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion U Štiky Hostímská 2 Beroun. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Penzion U Štiky

Penzion U Štiky zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Beroun.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion U Štiky

Penzion U Štiky recenze na ubytování v Berouně

Reference na ubytování Penzion U Štiky

Nabízí Penzion U Štiky kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion U Štiky na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion U Štiky můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion U Štiky z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion U Štiky

Adresa a kontakt na Penzion U Štiky
Hostímská 2
26601 Beroun


ev.č.15338 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion U Štiky a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion U Štiky nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion U Štiky je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-beroun/penzion-u-stiky">Penzion U Štiky je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion U Štiky je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě