Penzion u Lukáčů Bělá pod Pradědem

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion u Lukáčů

Adolfovice 4, Bělá pod Pradědem
penziony a ubytování Bělá pod Pradědem
Foto Penzion u Lukáčů
Penzion u Lukáčů si rezervujte online

Penzion U Lukáčů se nachází u řeky Bělá nedaleko města Jeseník. Kromě sportovního vyžití v nedalekých lyžařských a turistických střediscích nabízí možnost pořádání rodinných oslav, kurzů, svateb a firemních akcí.

Penzion nabízí ubytování ve dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Součástí penzionu je restaurace s letní terasou a otevřeným ohništěm. Parkování je hostům umožněno přímo u penzionu.

Pokoje v penzionu

Penzion nabízí ubytování ve dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení WC a sprchu. Na 4 lůžkových pokojích je i vlastní kuchyňka.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion u Lukáčů stravování

Celková kapacita restaurace je 34 míst. Na jídelním lístku je velký výběr jídel domácí kuchyně. Na přání je možné zařídit i různé speciality (pečená husa, kachna, ...).

Popis okolí penzionu, Bělá pod Pradědem a Jeseníky

Okolí penzionu U Lukáčů nabízí mnoho možností rekreace. V okolí je několik lyžařských středisek (Ramzová, Ostružná, Petříkov, Červenohorské sedlo, Miroslav atd.) Nejbližší lyžařské vleky se nachází v blízkosti penzionu, na okraji města Jeseník. Středisko Ramzová nabízí v letním období jízdy na horské autodráze.
V blízkosti penzionu se nachází přečerpávací elektrárna "Dlouhé Stráně" s vodní nádrží přímo na vrcholu hory. Okolí je vhodné pro pěší výlety, cykloturistiku či sběr lesních plodů.

Řekne se Bělá pod Pradědem, Jeseníky, ale kde Penzion u Lukáčů hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion u Lukáčů Adolfovice 4 Bělá pod Pradědem. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Penzion je sndadno dostupný vlastním automobilem či autobusovou dopravou.


Fotogalerie ubytování Penzion u Lukáčů

Penzion u Lukáčů recenze na ubytování v Bělé pod Pradědem

Reference na ubytování Penzion u Lukáčů

Nabízí Penzion u Lukáčů kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion u Lukáčů na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion u Lukáčů můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion u Lukáčů z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15154 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion u Lukáčů a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion u Lukáčů nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion u Lukáčů je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-bela-pod-pradedem/penzion-u-lukacu">Penzion u Lukáčů je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion u Lukáčů je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Penziony v Olomouckém kraji

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 585 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.