Penzion UKO Bedřichov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion UKO

Bedřichov 300, Bedřichov
penziony a ubytování Bedřichov
Foto Penzion UKO
Penzion UKO si rezervujte online

Ubytování v penzionu s restaurací a wellnessem v Bedřichově v Jizerských horách, celoroční dovolená rodin s dětmi uprostřed krásné přírody Jizerských hor, v centru zimních sportů a rekreace.

Ubytování v penzionu Uko - penzion s restaurací pro rodiny s dětmi v centru Bedřichova v Jizerských horách. Penzion tvoří 3 sousedící samostatné objekty (každý s kapacitou 25 lůžek) a restaurace. Penzion lze využít nejen k individuální rekreaci, ale i pro podnikové akce a školení, pro skupinové relaxační pobyty nebo sportovní soustředění. Všechny 3 objekty jsou obklopeny krásnou zahradou, na které hosté najdou zahradní bazén se zastřešením, velké dětské hřiště, zahradní domek s posezením u otevřeného ohniště a trampolínu. U každého domu je terasa s dřevěným nábytkem a zahradním grilem.
Součástí je penzionu je nekuřácká restaurace s bowlingem, minigolfem, dětským koutkem a venkovní terasou, nvé vnitřní wellness centrum s bazénem se slanou vodou, vířivkou, 3 saunami a relaxační místností.

Pokoje v penzionu

V každém domě je 7 různě velkých pokojů: 1×2 -lůžkový, 2×3 -lůžkový, 1×4 -lůžkový a 3× mezonetový pokoj. Všechny pokoje jsou vybaveny manželskými dvojlůžky s nočními stolky, lampičkou, rádiem s CD-přehrávačem, šatní skříní, TV/SAT. Součástí každého pokoje je koupelna se sprchovým koutem a WC. Ve všech pokojích je Wi-Fi připojení k internetu. Mezonetové pokoje mají 2 oddělené ložnice, hlavní spodní pokoj má manželské dvojlůžko, TV/SAT a sociální zařízení, z tohoto pokoje vedou do 2. podkrovní místnosti (se 2-3 lůžky) dřevěné schůdky. Tyto pokoje jsou ideální pro rodiny s dětmi, staršími 6 let.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion UKO stravování

Součástí komplexu penzionu Uko je nekuřácká restaurace s max. kapacitou 75 míst. V restauraci jsou 3 bowlingové dráhy, z nichž je jedna speciálně přizpůsobena pro děti. Pro děti je zde též dětský koutek. Součástí restaurace je salonek pro max. 16 osob. Před restaurací je letní terasa s dětským hřištěm a na střeše restaurace je minigolf. Otevírací doba: denně 12 - 22 hod. (min.)

Popis okolí penzionu, Bedřichov a Jizerské hory

V blízkém okolí Bedřichova je hustá síť značených turistických tras - Jizerská magistrála. Díky tomu, že velká část Jizerské lyžařské magistrály vede po upravovaných cestách, mohou je turisté využívat celoročně nejen pro běžky, ale i pro pěší turistiku, cyklistiku, kolečkové brusle atd. Bedřichov nabízí mnoho dalších sportovních zážitků. Můžete též navštívit bowlingové centrum, tenisové kurty nebo zimní atrakce snowtubing. Jizerské hory si můžete vychutnat z koňského sedla v nedalekých jízdárnách. Netradičním zážitkem je jízda na bobové dráze v Janově nad Nisou (celoroční provoz!) nebo návštěva husky farmy v Josefově Dole. V letním období je k dispozici přírodní koupaliště v Bedřichově nebo areál přehrady v Jablonci nad Nisou s několika plážemi (z Bedřichova dosažitelný městským autobusem č. 1).

Řekne se Bedřichov, Jizerské hory, ale kde Penzion UKO hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Uko Bedřichov 300 Bedřichov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Penzion je po celý rok snadno dostupný osobním vozidlem i hromadnou dopravou po silnicích ve směru z Liberce i Jablonce nad Nisou. Zastávka MHD: 200 m; Centrum: 500 m; Autobusové nádraží Jablonec nad Nisou: 7 km; Vlakové nádraží Rychnov: 15 km

Doplňující informace

Všechny prostory restaurace i penzionu jsou nekuřácké.

Platební karty se nepřijímají!

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion UKO Bedřichov Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 25 osob, TV místnost, přednáškový sál, informační služba, zdravotní středisko 500 m od penzionu, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 50 Kč, bezbariérový přístup, půjčovna dvd v penzionu, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, cateringové služby, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, úschovna jízdních kol, internetový koutek.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete v létě koupání venku -, zahrát si tenis, tenisový kurt je 1000 m od penzionu, zahrát bowling, zahrát si squash nebo ricochet 7000 m od penzionu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 500 m od penzionu, tělocvična či sportovní hala 7000 m od penzionu, uklidnit se při minigolfu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je 500 m od penzionu, tenisovou halu máme 7000 m od penzionu, půjčovna sportovního vybavení je 500 m od penzionu, automat na šipky, nejbližší půjčovna lyží je 500 m od penzionu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion UKO poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, kongresy, pobyty s dětmi, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion UKO nabízí: restaurace, bar, pizzerie, zahrádka, internetová kavárna.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, dětské hřiště, kino 7000 m od penzionu, houbaření, jízda na koni, masáže.


Fotogalerie ubytování Penzion UKO

Penzion UKO recenze na ubytování v Bedřichově

Reference na ubytování Penzion UKO

Nabízí Penzion UKO kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion UKO na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion UKO můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion UKO z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.12276 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Jizerské hory

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion UKO a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion UKO nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion UKO je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-bedrichov/penzion-uko">Penzion UKO je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion UKO je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě