Chata Jarmilka Bedřichov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Chata Jarmilka

Bedřichov 163, Bedřichov
penziony a ubytování Bedřichov
Foto Chata Jarmilka
Chata Jarmilka si rezervujte online

Wellness penzion Jarmilka se nachází v Bedřichově u Jablonce nad Nisou v Chráněné krajinné oblasti Jizerské hory. Penzion je po celý rok snadno dostupný autem i veřejnou hromadnou dopravou z Liberce, Jablonce nad Nisou i ze Smržovky.

Nabízí celoroční ubytování pro jednotlivce i celou rodinu, ubytování pro školy, skupiny či pracovní kolektivy. Chata disponuje vířivkou a infrasaunou.

K posezení v příjemné restauraci s letní terasou nabízíme nejoblíbenější pokrmy klasické české domácí kuchyně, dětská, vegetariánská a veganská jídla. Připravujeme také speciality na grilu nebo ve vlastní udírně. Vaříme výhradně z čerstvých surovin.

V penzionu organizujeme svatební hostiny, rauty, narozeninové oslavy, firemní akce, mítinky a školení.

V okolí penzionu Jarmilka v Bedřichově se nabízí nespočet příležitostí pro aktivní i pasivní odpočinek, sportovní aktivity, kulturní vyžití a zábavu pro děti.

Parkování v ceně ubytování na uzavřeném parkovišti před penzionem, pod kamerovým dohledem

Pokoje v penzionu

Každý pokoj je vybaven postelemi s ortopedickými matracemi, sedací soupravou, konferenčním stolkem, šatní skříní, LCD televizí a moderní koupelnou se sprchovým koutem. Možnost zapůjčení dětské postýlky.

Druhy pokojů: dvoulůžkový, třílůžkový, čtyřlůžkový, pětilůžkový.

17 pokojů nabízí 47 lůžek a 8 přistýlek.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Chata Jarmilka stravování

V objektu se nachází nekuřácká restaurace s kapacitou 60 míst.

Snídaně jsou poskytovány formou švédských stolů a jsou zahrnuty v ceně ubytování. Obvykle mezi 7:00 -10:00, nebo po dohodě s personálem.

Servírované v době od 11:00 - 22:00 (možno prodloužit podle přání hostů). Velký výběr jídel z jídelního lístku. Nabízíme nejoblíbenější pokrmy klasické české domácí kuchyně, V jídelním lístku naleznete dětská a vegetariánská jídla. Přílohy jen z čerstvých surovin. Dále připravujeme saláty, těstovinová jídla, masové speciality, speciality na grilu, ryby.

Široká nabídka teplých a studených nápojů, alko i nealko. Točíme PILSNER URQUELL 12. V lahvích podáváme: RADEGAST Birell. Labužníci jistě ocení skvělou chuť a vůni vína z VINNÝCH SKLEPŮ LECHOVICE. Posezení Vám zpříjemní vynikající káva zn. ILLY.

Na objednávku salonek pro uzavřenou společnost (rauty, firemní večírky, svatby...)

Popis okolí penzionu, Bedřichov a Jizerské hory

Objekt penzionu se nachází v Bedřichově v Chráněné krajinné oblasti Jizerských hor. Penzion je po celý rok snadno dostupný autem i veřejnou hromadnou dopravou po silnicích ve směru z Liberce, Jablonce nad Nisou i ze Smržovky.

Řekne se Bedřichov, Jizerské hory, ale kde Chata Jarmilka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Wellness penzion Jarmilka Bedřichov 163 Bedřichov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Chata Jarmilka

Chata Jarmilka recenze na ubytování v Bedřichově

Reference na ubytování Chata Jarmilka

Nabízí Chata Jarmilka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Chata Jarmilka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Chata Jarmilka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Chata Jarmilka z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.12280 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Jizerské hory

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Chata Jarmilka a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Chata Jarmilka nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Chata Jarmilka je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-bedrichov/chata-jarmilka">Chata Jarmilka je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Chata Jarmilka je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě