Chata Harmonie Bedřichov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Chata Harmonie Bedřichov

Bedřichov 38, Bedřichov
penziony a ubytování Bedřichov
Foto Chata Harmonie Bedřichov
Chata Harmonie Bedřichov si rezervujte online

Zrekonstruovaný nekuřácký penzion s celkovou kapacitou 24 osob nabízí ubytování v nově zařízených 2-4 lůžkových pokojích s možnostní přistýlky a v nadstatndartním apartmánu s kuchyňským koutem pro 6 osob. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a jsou vybavené ledničkou, TV+SAT, Wifi. Prostorná jídelna s krbem a barem (snídaně / večeře) sousedí s nově vybavenou kuchyní pro hosty - možnost vlastního vaření. Dále je hostům k dispozici dětská herna, vytápěná lyžárna s možností mazání běžek, uzamykatelná místnost pro kola a kočárky uvnitř objektu. V létě prostorná zahrada, ohniště, gril, pískoviště, trampolína, dětský bazén a hřiště.

Rodinný penzion po rekonstrukci, vhodný i pro rodiny s dětmi, se nachází nedaleko centra obce a sjezdovek 50m od hlavní silnice. Dvou až čtřlůžkové pokoje jsou po rekonstrikci vybaveny novým nábytkem a postelema. Každý pokoj má koupelnu s WC a sprchou, TV+SAT a hotelovou ledničku. Nadstandartní podkrovní apartmán (5-6 osob) o rozloze 42m2 se skládá ze dvou pokojů, kuchyňského koutu, šatny a koupelny s vanou a má vlastní vytápění. V přízemí penzionu se nachází společenská místnost s krbem a barem a plně vybavená kuchyně pro hosty, kde je možnost vlastního vaření. Společenská místnost sousedí s prostornou hernou pro děti všech věkových kategorií. Pro nejmeší děti jsou k dispozici dětské židličky, postýlky s peřinkama (za poplatek), nočníčky a dětské nádobí. V penzionu se dále nachází uzamykatelná lyžárna/kolárna. V létě je před domem možnost posezení, grilování, ohniště. Pro děti máme trampolínu s ochrannou sítí, dětský bazén a malé pískoviště s dětským domečkem. Větší děti mají možnost bezplatně využít dětské hřiště s hradem, houpačkama a skluzavkou u sousedního penzionu. Parkování bezplatně před objektem. Dobrá dostupnost po celý rok

Pokoje v penzionu

4×2 lůžkový pokoj (s možností přistýlky) 3×3 lůžkový pokoj (s možností přistýlky) 1× apartmán (2× třílůžkový pokoj s kuchyňkou a koupelnou)

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:30:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Chata Harmonie Bedřichov stravování

Hostům nabízíme stravování formou polopenze nebo je možné využít kuchyni ve společenské místnosti pro přípravu vlastních pokrmů. V Bedřichově je k dispozici značné množství stravovacích zařízení. Většina z nich je v dosahu 3 až 10 minut chůze.

Řekne se Bedřichov, Jizerské hory, ale kde Chata Harmonie Bedřichov hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Harmonie Bedřichov Bedřichov 38 Bedřichov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Penzion je vzdálen 50 m od hlavní silnice a je dobře přístupný po celý rok Autobusová zastávka MHD 100 m od domu Parkování je zajištěno před objektem zdarma

Stručný seznam služeb při ubytování

Chata Harmonie Bedřichov Bedřichov Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 25 osob, TV místnost, informační služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 50 Kč, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, cateringové služby, zajištění kulturních a sportovních akcí, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete v létě koupání venku -, zahrát si tenis, tenisový kurt je 800 m od penzionu, zahrát bowling 50 m od penzionu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 400 m od penzionu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je 150 m od penzionu, namazat tága, billiard je 200 m od penzionu, zacvičit si aerobik 200 m od penzionu, půjčovna sportovního vybavení je 150 m od penzionu, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete 15000 m od penzionu, procvičit horolezectví 2000 m od penzionu, nejbližší půjčovna lyží je 150 m od penzionu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v penzionu

Chata Harmonie Bedřichov poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, pobyty s dětmi, business, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Chata Harmonie Bedřichov nabízí: restaurace 50 m od penzionu, bar, pizzerie 50 m od penzionu, cukrárna 300 m od penzionu, pivnice 50 m od penzionu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna 500 m od penzionu, diskotéka 50 m od penzionu, dětské hřiště, kino 5000 m od penzionu, divadlo 8000 m od penzionu, houbaření, jízda na koni, solárium 500 m od penzionu, lázně - wellness 8000 m od penzionu, whirlpool 8000 m od penzionu, masáže 800 m od penzionu.


Ceník ubytování Chata Harmonie Bedřichov

Chata Harmonie Bedřichov zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Bedřichov.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Chata Harmonie Bedřichov

Chata Harmonie Bedřichov recenze na ubytování v Bedřichově

Reference na ubytování Chata Harmonie Bedřichov

Nabízí Chata Harmonie Bedřichov kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Chata Harmonie Bedřichov na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Chata Harmonie Bedřichov můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Chata Harmonie Bedřichov z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.12279 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Jizerské hory

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Chata Harmonie Bedřichov a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Chata Harmonie Bedřichov nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Chata Harmonie Bedřichov je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-bedrichov/chata-harmonie-bedrichov">Chata Harmonie Bedřichov je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Chata Harmonie Bedřichov je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě