Apartmány Bečov Bečov nad Teplou

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Apartmány Bečov

U Trati 342, Bečov nad Teplou
penziony a ubytování Bečov nad Teplou
Foto Apartmány Bečov
Apartmány Bečov si rezervujte online

Nabízíme ubytování v Bečově nad Teplou v pěkném prostředí uprostřed lesů v chráněné krajinné oblasti Slavkovský les. V objektu s příjemnou atmosférou si v útulné a vkusně zařízených pokojích odpočinete, součástí vybavení je sociální zařízení, lednice, možnost i s kuchyní. Hostům je k dispozic zahrada s venkovním posezením a grilem. K dispozici je dětská postýlka a venkovní vyžití pro děti. Domácím zvířatům vstup povolen.

Nabízíme ubytování v Bečově nad Teplou v pěkném prostředí uprostřed lesů v chráněné krajinné oblasti Slavkovský les. V oblasti takzvaného lázeňského trojúhelníku - Karlovy Vary, Mariánské lázně, Lázně Kynžvart.

Okolí je ideální pro milovníky turistiky, cyklistiky, houbaření a rybaření. Můžete také navštívit zámek Bečov nad Teplou s " relikviářem svatého Maura", druhou nejcenější památkou po" Korunovačních klenotech".

Ubytování je v objektu s příjemnou atmosférou. V útulné a vkusně zařízených pokojích si odpočinete.

Tyto pokoje mají vlastní sociální zařízení, lednice, možnost i s kuchyní. Hostům je k dispozic zahrada s venkovním posezením a grilem. K dispozici je dětská postýlka a venkovní vyžití pro děti. Domácím zvířatům vstup povolen.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Bečov nad Teplou, Západočeské lázně, ale kde Apartmány Bečov hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Apartmány Bečov U Trati 342 Bečov nad Teplou. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Apartmány Bečov

Apartmány Bečov zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Bečov nad Teplou.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Apartmány Bečov

Apartmány Bečov recenze na ubytování v Bečově nad Teplou

Reference na ubytování Apartmány Bečov

Nabízí Apartmány Bečov kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Apartmány Bečov na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Apartmány Bečov můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Apartmány Bečov z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14904 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Apartmány Bečov a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Apartmány Bečov nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Apartmány Bečov je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-becov-nad-teplou/apartmany-becov">Apartmány Bečov je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Apartmány Bečov je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě