Villa Liduška Bechyně

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Villa Liduška

Křižíkova 538, Bechyně
penziony a ubytování Bechyně
Foto Villa Liduška
Villa Liduška si rezervujte online

V nově zrekonstruované secesní vile na skalním výběžku nad řekou Lužnicí v lázeňském městě Bechyně najdete komfortní ubytování v penzionu Vila Liduška

Poloha objektu zaručuje všem svým hostům klidný a nerušený pobyt s překrásným výhledem na údolí řeky Lužnice, obloukový most, nebo třeba gotický klášter.

Naši hosté mohou využít k ubytování apartmány různých velikostí, všechny jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, lednicí, TV + SAT.

K dispozici je též uzamčené parkoviště, využít můžete i posezení na udržované zahradě s venkovním krbem a ohništěm.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Bechyně

Kromě lázeňských procedur můžete v Bechyni a jejím okolí navštívit například zříceninu hradu Dobronice, unikátní řetězový most Stádlec, nádherný zážitek si odnesete z návštěvy zámku Hluboká nad Vltavou nebo historického centra husitského města Tábora.

Řekne se Bechyně, ale kde Villa Liduška hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Villa Liduška Křižíkova 538 Bechyně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Autobusové nádraží: 500 m Centrum: 200 m Vlakové nádraží: 500 m

Doplňující informace

Žádáme při rezervaci zaplacení 50% zálohy předem na účet-účet sdělím hostovi tel. nebo Při zrušení rezervace minimálně 5 dnů před nástupem pobytu, záloha je nevratná kvůli blokaci pokojů pro jiné hosty. Děkujeme, Renata Škabroudová


Ceník ubytování Villa Liduška

Villa Liduška zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Bechyně.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Villa Liduška

Villa Liduška recenze na ubytování v Bechyni

Reference na ubytování Villa Liduška

Nabízí Villa Liduška kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Villa Liduška na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Villa Liduška můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Villa Liduška z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14907 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Villa Liduška a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Villa Liduška nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Villa Liduška je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-bechyne/villa-liduska">Villa Liduška je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Villa Liduška je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě