Penzion Permon Albrechtice v Jizerských horách

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Permon

Albrechtice v Jizerských horách 613, Albrechtice v Jizerských horách
penziony a ubytování Albrechtice v Jizerských horách
Foto Penzion Permon

Penzion Permon se nachází v malebné obci Albrechtice v Jizerských horách pod známým lyžařským střediskem Špičák. Svou polohou a vybavením je vhodný pro rodiny s dětmi, ozdravné pobyty, školy v přírodě a lyžařské výcviky.

Albrechtice leží mimo centrum největšího turistického ruchu, přesto však nabízí pestrou škálu možností, jak prožít krásnou a příjemnou dovolenou nejen během lyžařské sezóny, ale i v průběhu celého roku. Místnost s TV, DVD, internetovým připojením zdarma a dětským koutkem. Mmístnost pro uložení sportovního vybavení, pujčovna kol.

Stolní tenis, hřiště s parametry na volejbal, košíkovou, malou kopanou, házenou nebo líný tenis. Dětské hřiště (houpačky, prolézačky, pískoviště). Sauna až pro šest osob, kulečník a fotbálek.

Pokoje v penzionu

Kapacita penzionu je 86 lůžek ve dvou až pětilůžkových pokojích. Všechny pokoje mají sprchu, WC, některé s možností připojení TV (za poplatek).

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Permon stravování

Velká jídelna s barem. Možnost polopenze nebo plná penze. Výborná domácí kuchyně. Snídaně formou švédských stolů a večeře polévka + výběr ze tří jídel. Posezení u ohně, možnost grilování selat.

Popis okolí penzionu, Albrechtice v Jizerských horách

Celé okolí je protkáno turistickými a cyklistickými trasami, které vedou do všech známých míst Jizerských hor - Bukovec, Jizerka, Souš, Desná, Kořenov, Snědava a další. Pobyty jsou vhodné pro klidnou rodinnou dovolenou, milovníky toulek a procházek po horách i pro cyklisty.

V okruhu od 2 do 50 km je bohatá nabídka kulturního a sportovní vyžití - zámek Sychrov, zřícenina hradu Trosky, hrad Grabštejn, Liberec (ZOO a botanická zahrada), Ještěd

Řekne se Albrechtice v Jizerských horách, ale kde Penzion Permon hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Permon Albrechtice v Jizerských Horách 613 Albrechtice v Jizerských horách. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Doprava je možná autem přímo k penzionu, s možností parkování na uzavřeném parkovišti a nebo autobusem či vlakem do Albrechtic.

Doplňující informace

Děti od 2 do 8 let obdrží slevu 50% (ubytovány společně s rodiči). Děti od 8 do 12 let dostanou slevu 30% (při ubytování s rodiči).

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Permon Albrechtice v Jizerských horách Vám nabízí při pobytu následující služby: TV místnost, informační služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 50 Kč, parkoviště u penzionu, internet, úschovna jízdních kol, internetový koutek.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 450 m od penzionu, zapinkat stolní tenis, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, namazat tága, billiard je, půjčovna sportovního vybavení je, automat na šipky.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Permon poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, turistiku.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Permon nabízí: restaurace, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, dětské hřiště 50 m od penzionu, houbaření, jízda na koni.


Ceník ubytování Penzion Permon

Ubytování Albrechtice v Jizerských horách
od 580 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Penzion Permon

Penzion Permon recenze na ubytování v Albrechticích v Jizerských horách

Reference na ubytování Penzion Permon

Nabízí Penzion Permon kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Permon na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Permon můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Permon z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Permon

Adresa a kontakt na Penzion Permon
Albrechtice v Jizerských horách 613
46843 Albrechtice v Jizerských horách


ev.č.12330 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Jizerské hory

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Permon a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Permon nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Permon je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-albrechtice-v-jizerskych-horach/penzion-permon">Penzion Permon je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Permon je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě