Penzion Koukal Albrechtice v Jizerských horách

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Koukal

Mariánská Hora 37, Albrechtice v Jizerských horách
penziony a ubytování Albrechtice v Jizerských horách
Foto Penzion Koukal
Penzion Koukal se nachází na Mariánské hoře v obci Albrechtice v Jizerských horách. Kapacita ubytování je celkem 10 míst ve dvou třílůžkových a jednom čtyřlůžkovém pokoji s elektrickým topením a kompletním příslušenstvím.

Ve společenské místnosti je LCD TV, DVD přehrávač, rádio, digitální satelit a k dispozici je také vybavená kuchyňka s elektrickým vařičem, ledničkou, mrazničkou, mikrovlnnou troubou a kávovarem. V objektu je dostupné i bezdrátové WiFi připojení na internet.

Součástí penzionu je také velká, částečně oplocená zahrada s bazénem 3x5 m, dětským pískovištěm a možností venkovního posezení na terase s přenosným grilem. K dispozici je parkování pro 3 auta přímo u objektu a hostům nabízíme možnost vzít si s sebou i svoje čtyřnohé přátele.

Oblast Jizerských hor v okolí penzionu Koukal v Albrechticích je ideální pro letní i zimní rekreaci a je snadno dostupná autem. V dosahu cca 500 m jsou čtyři kratší sjezdovky s lyžařskými vleky s možností večerního lyžování.

Přímo ve vesnici se nachází známé zimní středisko Špičák, které je vybaveno zařízením na výrobu umělého sněhu a novou sedačkovou lanovkou. Blízká Jizerská magistrála je v zimě udržována pro běžkaře a v létě je hojně využívána cyklisty. V nedalekém Jablonci nad Nisou (cca 10km) je velká přehrada a krásný sportovní areál s možností celoročních sportovních aktivit (tenis, badminton, squash, whirpool, sauna a indoor golf). V Liberci (cca 20km) je možné navštívit známou zoologickou a botanickou zahradu nebo aquacentrum Babylon.

Vybavení a služby poskytuje Penzion Koukal

  • Stravování: možnost vaření nebo kuchyňka na pokoji
  • Na pokojích máte: WiFi, koupelna
  • Check in: 15:00
  • Check out: 10:00

Ceník ubytování Penzion Koukal

Ubytování Albrechtice v Jizerských horách
od 170 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Penzion Koukal

Penzion Koukal recenze na ubytování v Albrechticích v Jizerských horách

Reference na ubytování Penzion Koukal

Nabízí Penzion Koukal kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Koukal na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Koukal můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Koukal z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Koukal

Adresa a kontakt na Penzion Koukal
Mariánská Hora 37
46843 Albrechtice v Jizerských horách


ev.č.12331 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Jizerské hory

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Koukal a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Koukal nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Koukal je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-albrechtice-v-jizerskych-horach/penzion-koukal">Penzion Koukal je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Koukal je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě